Ostatnie komentarze


Makowiec

Bdb.

W cieniu

Fajnie byloby sie tam teraz znalezc. U mnie upaly.

Zimorodek

Piekny.

image_6483441 (5)

Przesztuka!! Tylko ten bidon...ale to drobnostka.

3 lat
Tata i syn

Fajnie sie prezentuja.

Pieniny

Ładne plany

3 lat
Wazo Nik ;)

W ładnych kolorach. Czy woda jest zabarwiona specjalnie, dla lepszego efektu?

3 lat
BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

Trup się ściele gęsto...

3 lat
PÓŁWYSEP HOWTH

A na pierwszym planie żółw :)

3 lat
Tatrzańskie Tsunami

Jak wzburzona rzeka...

3 lat
Lublin

Bdb

3 lat
Makowiec

W ładnym świetle

3 lat
trio makowe

Ładne maczki

3 lat
image_6483441 (5)

Światło robi robotę

3 lat
Jestem kobietą....

Dobre

3 lat
W2

summa Od startu mam przewagę, jęśli chodzi o Wikingów.Zasiedlam ich tereny i tańczą, jak im zagram. Jest przegrany

3 lat
trio makowe

bdb

3 lat
Makowiec

bdb

3 lat
Zimorodek

pięknie

3 lat
W cieniu

Fajny nastrój z zielonym sklepieniem i z przeświecającym słońcem. A za gardłem teren nieznany :-)

Tatrzańskie Tsunami

Ujęcie na medal

3 lat
image_6483441 (5)

Foto thriller

3 lat
W cieniu

Akurat na spacer z aparatem

3 lat
Zimorodek

Klasa

3 lat
Tatrzańskie Tsunami

Świetne !!!!

3 lat
Makowiec

Witam i pozdrawiam .

...

Ładnie zatrzymują mgłę.

Makowiec

Powstanie z tego nowy wyrób przemysłu zbożowo‑młynarskiego: mąka z makiem, z domieszką rumianku, aby wypieki były bardziej przyrumienione :-)

Tatrzańskie Tsunami

Ładne fale chmur i przelewanie się przez skaliste grzbiety.

Admin, przeczytałem Twój wywiad. Dzięki za to , że ci się chce i skutecznie pobudziłeś środowisko dinozaurów .

image_6483441 (5)

Dobrze zbudowany nastrój opuszczenia. Fajne świetlne akcenty.

trio makowe

Elegancja :-)

...

Pięknie dziękuję:)

3 lat
image_6483441 (5)

Bardzo misię:)

3 lat
trio makowe

Piękności:)

3 lat
...

Jest klimacik:)

3 lat
Memphis

Ale pustka...

3 lat
BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

No bardzo ładnie się bawią:)

3 lat
Alpe di Siusi

Świetne

3 lat
**

Fajne:)

3 lat
Dolomity

Piękny widok

3 lat
-

Dobre!

3 lat
Kształty minione

Świetne! Jak dla mnie wyższa szkoła jazdy..

3 lat
PERKOZ DWUCZUBY

ładny widok

3 lat
Jestem kobietą....

podoba się

3 lat
...

uwielbiam mgłę

3 lat
Alpe di Siusi

piękny kadr

3 lat
W2

pięknie pokazane, trochę szkoda, że nie zmieściła się cała książka

3 lat
Dolomity

o, tak

3 lat
Kształty minione

bdb

3 lat