Ostatnie komentarze


Church...

W bajkowej krainie, znakomite

3 lat
Tomasz

To z tego wilka czapa?

3 lat
Poranny klangor

ładnie

3 lat
Makowiec

W otoczeniu centaurów :-)

Cyprys...

Polskie lasy za chwile…

3 lat
Church...

Naturalny kicz :) Takie lubimy, gratulacje :)

3 lat
Drzewa butelkowe

Daleko od domu mojego, piękne miejsce.

Church...

Pieknie.Gratuluję ZD.

3 lat
Zaproszenie

Tajemnicze

3 lat
Pełnia Księżyca nad kościołem w Surażu

@AntP wszystko da się odzyskać ale chodzi o pieniądze. Ale obiecałem to będą te zdjęcia przywrocone.

Zaproszenie

Ładnie pokazane:)

3 lat
Troll

Mocarna fota...

3 lat
Drzewa butelkowe

Jak z innej planety:)

3 lat
...

Świetne!

3 lat
Pełnia Księżyca nad kościołem w Surażu

Piękne foto

3 lat
Przelew

Ciekawie i nieco surrealistycznie to wygląda.

Drzewa butelkowe

Coś rozdziawia paszczę, aby skosztować, co mają w środku :-)

Drzewa butelkowe

Super. Marzy mi się ta wyspa :)

3 lat
Pełnia Księżyca nad kościołem w Surażu

U mnie takich zdjęć jest sporo (tzn co ich brakuje), pisałem o tym parokrotnie. Ostatnia odpowiedź była taka, że są na serverze tylko się nie wiadomo dlaczego s...

3 lat
Troll

Ktoś wybrał się na lody :-) Dobre.

AZOOL

Tytuł zdjęcia wyjaśniony, do wyjaśnienia pozostaje, po jakiej odżywce masz to oblicze i komu się odwdzięczysz. Rękawy już podwinięte :-) Dobre.

Lublin

Dobrze uwiecznione

3 lat
Pełnia Księżyca nad kościołem w Surażu

Na pewno warte zachowania

3 lat
Zaproszenie

Uchylanie rąbka tajemnicy :-) Fajne

P1030800

Ładny tunel

3 lat
Poranek na mojej wsi.Prognoza pogody

Znaczy, będzie lało...

3 lat
Troll

Cień rewelacyjny! :)

3 lat
Wieża

Dobre ujęcie. Niebo robi robotę.

3 lat
Drzewa butelkowe

Pięknie!

3 lat
Rzeżucha łąkowa

Dziękuję :) @Big Don Ovich - Pentacon jest najbardziej uniwersalnym szkłem z tych co mam, zwłaszcza do roślinek.

3 lat
Botwinka

Chyba też zrobię...botwinkę.

Church...

Namawiał, namawiał i namówił :)))

Jelonek rogacz (Lucanus cervus)

groźna scena w pięknych dekoracjach

3 lat
O świcie

czyste złoto

3 lat
HRBH IV-1

dobry zamysł

3 lat
sztormowy dzień

+++

3 lat
Botwinka

elegancko

3 lat
P1030800

ciekawe miejsce

3 lat
Lublin

nie zazdroszczę, ale dla fotografa gratka na ciekawe ujęcie

3 lat
Spacer po Nikiszowcu

podoba się

3 lat
Poranek na mojej wsi.Prognoza pogody

oj, groźne te chmury

3 lat
Drzewa butelkowe

ładnie pokazane

3 lat
...

dobre

3 lat
Troll

fajne

3 lat
Church...

Kogo ja tu widzę :) Witaj Krzyśku! Widzę, że też wracasz na PF

KUBAŃSKIE OPOWIEŚCI...

Dzięki Panowie :)

3 lat
Church...

Bajeczne

3 lat
Spacer po Kato

Bdb.

Goniąc marzenia

Super!

...

Podoba sie.