Ostatnie komentarze


-

Dzięki za miłe komentarze!

3 lat

Ertu, ale tu z założenia krytykują ci, co robią ;)

3 lat
Stogi

Bdb.

Św.Tomasz

Bardzo ladnie.

Krasnoludki ;)

Mali wikingowie. Sympatyczne.

Summa - w sumie takie czasy, ze trzeba sie usmiechac :D u mnie w rodzinie mowili, ze krtytykuja ci, ktorzy sami nic nie robia :D

3 lat
Dary lasu

Interesujące, chociaż mz trzonek łyżki trochę za jasny i mocno przyciąga wzrok. Może to zamierzone, bo ozdoby kontrastują ze względną prostotą pozostałych przed...

śmichy-chichy

bdb

3 lat
...

ładnie

3 lat
Ducati

bdb

3 lat
Krasnoludki ;)

Usta same układają się w uśmiech :-) Sympatyczne, bardzo fajne.

pejzaż ze stali

Dobry kadr, geometria, a obiekt intryguje

3 lat
BAŁKAŃSKA WYRYPA

BDB! Kadr, jakość, kontrasty, konwersja do B&W znakomite.

3 lat
Zderzenie

Takie sabaciki to tylko w Asyżu

Kształty minione

Nie sposób przejść obojętnym wobec Twoich fotografii. Znakomite.

3 lat
Stary Fordon/Bydgoszcz

dzięki za komentarze :)

3 lat
Sandomierz w Digital Art

dzięki :)

3 lat

Przeczytałam z ciekawością. Zatrzymało mnie zdanie: "Chcemy zachęcić ich do większej interakcji w obrębie społeczności, jak i pomóc im dzielić się pokoleniową w...

3 lat
perkoz dwuczuby z młodymi

Świetne

WIECZORNY KLIMACIK

Ertu, nie namówisz! Tak po prawdzie, to pod każdym zdjęciem Autora komentarzem najbardziej oddającym moje odczucia byłoby "Brrr!" :)) Ale doceniam artyzm i dos...

3 lat
perkoz dwuczuby z młodymi

Bursztvnek sie leje :)

Polowanie

To moze byc wsciekly lis ..

Ducati

Swietne !

Kup pan tarcze :)

Wielkie chlopisko to musialo dzwigac , jak ktos ogladal 13 Wojownik to pokazani Wikingowie byli doskonale :)

pejzaż ze stali

Za Kazkarem :)

BAŁKAŃSKA WYRYPA

Zacnie tu !

Portret z tunelu ;)

Ciekawy kadr !

...

No Bro - dajesz czadu :)

Dary lasu

bdb

Stogi

Swietne !

Św.Tomasz

Ladnie tu !

Maja

Mila niespodziewajka :) dziekuje Wszystkim :)

pejzaż ze stali

Intrygujące

3 lat
Mgielne chochoły

Jak nie uczesane myśli w głowie...

3 lat
Nocne marzenia

Pięknie!

3 lat
Sandomierz w Digital Art

Ciekawe multikomentarze do ciekawych mulitiekspozycji :) Kolejne gratulacje zostawiam.

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

Nieprawdopodobne! w głowie się nie mieści !!!

3 lat
Na łączach

Pozwolę się dopisać z pochwałami do księgi gości.

3 lat

Kapitalne!

3 lat
Wczoraj na mojej wsi

Koi serce taki widok.Podoba się:)

3 lat
Stogi

Kadr i tonacja bdb

3 lat
PNEUMA

Jeszcze fajniejszy klimacik na PE na BIGsiejszym monitorze ;)

3 lat
...

Musi się podobać

3 lat
****

śliczna była ..

Fabryka Gwiazd

Tutaj zawsze WOW!

3 lat
****

chłodno :)

****

Kapitalny jest :)

Madera

Takie z założenia...i niech niczego nie będzie tu już do poprawy!

3 lat
DELICJE PAJĄKA

Lubi dobrze zjeść :)

MISS MEKONG

Gratuluję wyróżnienia

3 lat