Ostatnie komentarze


Wikingi kolejkowe ;)

Wikingowi ładnie wpasowałeś głowę między konary drzewa, a mała wikinżka fajnie wygląda w tym ubranku :-)

Bitwa o wrzosowiska Barredlyein

Widzę równouprawnienie na polu walki :)

3 lat
W2

Nie moge przeprosic w stanie udusznym :D ale jak tylko odzyskam oddech to sie bedzie dzialo :D Summa - dobry pomysl :D

3 lat
No photos, plisss :D

Bardziej chyba przed fotopstrykami :D

3 lat
No photos, plisss :D

Warto było kupić tę tarczę, bo ma nieskończoną (∞) gwarancję ochrony przed przeciwnikami i fotografami :-)

W2

Dyster :)) Ertu, zawsze możesz jakiegoś Wikinga wezwać na pomoc :)

3 lat
W2

Ertu No i zostałeś złapany na kłamstwie!!! Nie możesz się czuć uduszony, bo uduszony nic nie czuje. Skąd wiem??? Ha!! Byłem kiedyś uduszony, jakieś ze 3 dni, al...

3 lat
STARCIE

Zdjęcie to tylko statyczny obrazek, ale na żywo działo się .. działo :)

O panie....

Towar wybrakowany :-) Artykuł ciekawy :-)

Zachód Słońca

Ładnie w kadrze

3 lat
Polowanie

też miałem takie podejrzenie

3 lat
Wazo Nik ;)

No proszę jaki ładny, ręcznie nalewany :-)

W2

czuje sie uduszon :D

3 lat
Björke

Broda imponująca!

3 lat
O panie....

a zdobienia mysle, ze raczej inspirowane :)

3 lat
O panie....

jesli chodzi o ksztalt: https://londynek.net/newslajt/article?jdnews_id=28549

3 lat
W2

mariuszga Podduśmy go, bo fika !!!

3 lat
W2

Ładna kompozycja

3 lat
O panie....

A te zdobienia na tarczach to twórczość współczesna, czy odwzorowanie malunków historycznych?

3 lat
Najcenniejszy...

Bez noza i ziela - nie da rady :D

3 lat
Przyjaciel :)

Rezon, Ty nigdy pod namiotami nie byles? :D

3 lat
Przyjaciel :)

Fajny portret, choć tło nieco rozprasza 😀

3 lat
W2

Mają do wyboru: albo zanurzyć się w wodzie, albo w lekturze :-) To oczywiście o kwiatkach, a Ertu wazonik koniecznie powinien pokazać :-)

W2

oj tam, oj tam :D

3 lat
W2

Ertu To go koniecznie pokaż.

3 lat
Przyjaciel :)

Podobny :) Ale brakuje mi jeszcze kilku elementow :)

3 lat
Przyjaciel :)

Gratuluję przyjaciela! Też masz taki strój? :-)

Najcenniejszy...

Zestaw serwisowy :-)

Najniebezpieczniejszy trik...

Jabłuszko śmierci.

W2

o, ja tez dzis wazonik robilem :) bdb

3 lat

kurcze, Dev, bo dodam kotka :D

3 lat
Najniebezpieczniejszy trik...

Kule z welny i najniebezpieczniejszy owoc swiata :D

3 lat
MISS MEKONG

Dzięki 😁

3 lat
Björke

Sympatyczna twarz :-)

Najniebezpieczniejszy trik...

Czym on żongluje? Strój ma ekstra :-)

Stogi

Odpowiednie warunki.Dobre.

Jeden z pomysłów był taki, żeby autorzy sami określali przy każdym zdjęciu, czy oczekują krytyki, czy tylko pochwał.

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

Ano nie mieści.podświadomość przechowuję wszystko .

Dzien Niepodleglosci...

tak, 80 lat minelo :) a lucznik to maz kolezanki z pracy. swietny gosciu :)

3 lat
Gwiazda peruwianskiej kinematografii...

Tak, co roku wiecej ludzi. Sam sie szykuje, jesli Freyja pozwoli, na 30 festival :)

3 lat
Bridges of Ross

Ładnie. Podoba mi się pierwszy plan.

3 lat
...

Podoba się

3 lat
Gwiazda peruwianskiej kinematografii...

Podobno to już 29. edycja tego festiwalu i najliczniejsza grupa Wikingów tam występujących, więc przyciąga sławy :-)

Portret z tunelu ;)

Dziękuję!

3 lat
Krasnoludki ;)

Fajne krasnale :)

3 lat
Wspieranie Galerii Uffizi

Dobre foto

3 lat
Kształty minione

Ciekawe

3 lat
Dzien Niepodleglosci...

80 rocznica istnienia Republiki Islandzkiej! Można świętować do północy. A przy pracy łucznik?

Stogi

Jest coś w tej fotografii, dobrze się na to patrzy

3 lat
Zderzenie

w Asyzu pojedli anyzu :)

3 lat