Ostatnie komentarze


BAŁKAŃSKA WYRYPA

gratki :)

3 lat
BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

Jakiś wyżej postawiony :-)

BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

Jedni spoczęli na wrzosach, a drudzy - na laurach :-)

Wazo Nik ;)

Ladnie sie prezentuje.

BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

Wstali, zeby polec jeszcze raz :)

-

Bardzo dobry kadr mz. Cien przelatujacego ptaka dodaj smaku.

Dolomity

Ladny widok.

Zachód Słońca

Fajnie.

**

Ale sie przytulaja do siebie. Fajny street.

**

W pewnej ręce :-)

Najniebezpieczniejszy trik...

Kusze zakazane :D

3 lat
Cisza Białych Nocy ;)

Summa - https://matuls.pl/produkt/namiot-wikinga-oseberg-welna/

3 lat
BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

i pierwsi wstali :D

3 lat
Bitwa o wrzosowiska Barredlyein

Wszyscy :D

3 lat
Bitwa o wrzosowiska Barredlyein

Kto wygrał?

Krytyka krytyce nierowna :D

3 lat
Krasnoludki ;)

oj tak :D

3 lat
Najniebezpieczniejszy trik...

Mam nadzieję, że nikt tam z tyłu nie celuje z kuszy w tę kulkę :)

3 lat
Wikingi kolejkowe ;)

Bo te Hern ;)

3 lat
Krasnoludki ;)

Widzę w nich przyszłych wojowników :)

3 lat
BITWA O WRZOSOWISKA BARREDLYEIN

Pierwsi polegli.

3 lat

@Ertu - prosiłem o sprawdzenie literówek ale może robią to masowo. Co do krytyki to ciężki temat bo może to być traktowane jako hejt.

Bitwa o wrzosowiska Barredlyein

Tak, kobiety rowniez byky Wikingami :)

3 lat
Wikingi kolejkowe ;)

Wikingowi ładnie wpasowałeś głowę między konary drzewa, a mała wikinżka fajnie wygląda w tym ubranku :-)

Bitwa o wrzosowiska Barredlyein

Widzę równouprawnienie na polu walki :)

3 lat
W2

Nie moge przeprosic w stanie udusznym :D ale jak tylko odzyskam oddech to sie bedzie dzialo :D Summa - dobry pomysl :D

3 lat
No photos, plisss :D

Bardziej chyba przed fotopstrykami :D

3 lat
No photos, plisss :D

Warto było kupić tę tarczę, bo ma nieskończoną (∞) gwarancję ochrony przed przeciwnikami i fotografami :-)

W2

Dyster :)) Ertu, zawsze możesz jakiegoś Wikinga wezwać na pomoc :)

3 lat
W2

Ertu No i zostałeś złapany na kłamstwie!!! Nie możesz się czuć uduszony, bo uduszony nic nie czuje. Skąd wiem??? Ha!! Byłem kiedyś uduszony, jakieś ze 3 dni, al...

3 lat
STARCIE

Zdjęcie to tylko statyczny obrazek, ale na żywo działo się .. działo :)

O panie....

Towar wybrakowany :-) Artykuł ciekawy :-)

Zachód Słońca

Ładnie w kadrze

3 lat
Polowanie

też miałem takie podejrzenie

3 lat
Wazo Nik ;)

No proszę jaki ładny, ręcznie nalewany :-)

W2

czuje sie uduszon :D

3 lat
Björke

Broda imponująca!

3 lat
O panie....

a zdobienia mysle, ze raczej inspirowane :)

3 lat
O panie....

jesli chodzi o ksztalt: https://londynek.net/newslajt/article?jdnews_id=28549

3 lat
W2

mariuszga Podduśmy go, bo fika !!!

3 lat
W2

Ładna kompozycja

3 lat
O panie....

A te zdobienia na tarczach to twórczość współczesna, czy odwzorowanie malunków historycznych?

3 lat
Najcenniejszy...

Bez noza i ziela - nie da rady :D

3 lat
Przyjaciel :)

Rezon, Ty nigdy pod namiotami nie byles? :D

3 lat
Przyjaciel :)

Fajny portret, choć tło nieco rozprasza 😀

3 lat
W2

Mają do wyboru: albo zanurzyć się w wodzie, albo w lekturze :-) To oczywiście o kwiatkach, a Ertu wazonik koniecznie powinien pokazać :-)

W2

oj tam, oj tam :D

3 lat
W2

Ertu To go koniecznie pokaż.

3 lat
Przyjaciel :)

Podobny :) Ale brakuje mi jeszcze kilku elementow :)

3 lat
Przyjaciel :)

Gratuluję przyjaciela! Też masz taki strój? :-)