Ostatnie komentarze


Kup pan tarcze :)

Wielkie chlopisko to musialo dzwigac , jak ktos ogladal 13 Wojownik to pokazani Wikingowie byli doskonale :)

pejzaż ze stali

Za Kazkarem :)

BAŁKAŃSKA WYRYPA

Zacnie tu !

Portret z tunelu ;)

Ciekawy kadr !

...

No Bro - dajesz czadu :)

Dary lasu

bdb

Stogi

Swietne !

Św.Tomasz

Ladnie tu !

Maja

Mila niespodziewajka :) dziekuje Wszystkim :)

pejzaż ze stali

Intrygujące

3 lat
Mgielne chochoły

Jak nie uczesane myśli w głowie...

3 lat
Nocne marzenia

Pięknie!

3 lat
Sandomierz w Digital Art

Ciekawe multikomentarze do ciekawych mulitiekspozycji :) Kolejne gratulacje zostawiam.

3 lat
Dualizm.z pamiętnika...

Nieprawdopodobne! w głowie się nie mieści !!!

3 lat
Na łączach

Pozwolę się dopisać z pochwałami do księgi gości.

3 lat

Kapitalne!

3 lat
Wczoraj na mojej wsi

Koi serce taki widok.Podoba się:)

3 lat
Stogi

Kadr i tonacja bdb

3 lat
PNEUMA

Jeszcze fajniejszy klimacik na PE na BIGsiejszym monitorze ;)

3 lat
...

Musi się podobać

3 lat
****

śliczna była ..

Fabryka Gwiazd

Tutaj zawsze WOW!

3 lat
****

chłodno :)

****

Kapitalny jest :)

Madera

Takie z założenia...i niech niczego nie będzie tu już do poprawy!

3 lat
DELICJE PAJĄKA

Lubi dobrze zjeść :)

MISS MEKONG

Gratuluję wyróżnienia

3 lat
Crohy...

Klimat rodem z okładek płyt YES

3 lat
Łąkowe historie czyli "niezapominajkowy" przetacznik

Dziękuję i pozdrawiam

3 lat
PNEUMA

Tajemniczo.

pejzaż ze stali

Świetne zbiegi perspektywiczne elementów, ciekawy obiekt inżynierski :-)

Polowanie

Łebski lis; w łbie się nie mieści.

śmichy-chichy

+++

3 lat
Portret z tunelu ;)

Ciekawe ujęcie

3 lat
Zachód Słońca

Bdb

3 lat
...

Świetne

3 lat
Dary lasu

Bardzo mi się podoba

3 lat
perkoz dwuczuby z młodymi

Dobrze, że te bursztynowe fale nie są pułapką czasu zamykanego w żywicy.

Lublin Miasto Inspiracji

Użytek zielony :-)

Gofry

Dziękuję Wszystkim za komentarze :)

3 lat
Podróże - Węgry - Budapeszt

Zamek na wodzie - jesli dobrze pamietam :)

3 lat
Zderzenie

Gdzie tak pedza? Na sabacik? :D

3 lat
DELICJE PAJĄKA

Jaroszem to on nie jest ;)

3 lat
PNEUMA

Ufoki we mgle ;)

3 lat
o jeden krok za daleko...

Tez mamy taki basen :) wstep jedyne 300 pln ;)

3 lat
W kierunku Klekotek

Pieknie

3 lat
"Lacum Somnia"

Super, byly chyba takie puzzle :)

3 lat
"Aestas Meridiem"

Bdb, az chce sie wedrowac

3 lat
Gdańskie

Pieknie :)

3 lat
...

:D to dobre (Mariusz)

3 lat