Ostatnie komentarze


"Landscape Of Meaning"

gęsto od skojarzeń, czyli piękne! nie ma co..

3 mies.
A Meadow Full Of Flowers

O k. czadowe !

3 mies.
"Moments"

O super!

3 mies.
WIOSNA I JESIEŃ ŻYCIA

bardzo dobre!

3 mies.
W ZAUŁKACH PSIRI

Dobre!

3 mies.
Ciągle pada

dobrze się rozjeżdża ;)

3 mies.
Szkice

BDB!

3 mies.
.

+++

3 mies.
początek wiosny

Dzięki za komenty fajne!

3 mies.
Dudka cień

+++

3 mies.
-

Dzieki wielkie!

3 mies.
Morning Poem

+++

3 mies.
...Halo, tu jestem :)

bdb!

3 mies.
Miejski miraż

wow! ten look

3 mies.
Tokyo Drift :)

Super fota!

3 mies.
MEWA

Dziękuję.

3 mies.
Morning Poem

Piękny widok!

3 mies.
Dudka cień

Jaki wygląd takie zachowanie. Zyskuje dzięki opisowi

3 mies.
***

Kiedyś miałem 400mm. Jak dla mnie ładny szczegółowy i czysty obraz, rozmycie. Można się przyczepić o brak ogonka

3 mies.
"Moments"

Romeo i Julia (w odwróconych rolach). Fajne

3 mies.
Morning Poem

Piękne, miękkie poranne światło

3 mies.
Morning Poem

Ślicznie

3 mies.
Morning Poem

Jest klimat!

3 mies.
"Moments"

tacyt Piotr Dziękuję.

"Moments"

dobrze wykorzystane światło, porządny kwadracior 👍👌

3 mies.
Lublin - Krakowskie Przedmieście

bdb kadr, ale też wolałbym w B&W !!!

3 mies.
Ciągle pada

fajna fota 👏

3 mies.
przekątna

+++!

3 mies.
Edyta

za Marią 👏👍

3 mies.
MEWA

bardzo +++

3 mies.
Samotnik

bardzo ładnie w kadrze !!!

3 mies.
"Landscape Of Meaning"

niepokojący, niemal surrealistyczny charakter tej fotografii zatrzymuje na dłużej - mroczność przyciąga :) świetna robota 👏👏👏

3 mies.
...

oj bardzo dobry jest ten kadr - gratuluję ZD 👏

3 mies.
Spacer

zgadzam się z tym co napisano niżej !!!

3 mies.
początek wiosny

jest bardzo dobrze !!!

3 mies.
Lato w mieście

dobry kadr, te dwie osoby leżące na ławkach bardzo pomagają :) podoba mi się 👏👍

3 mies.
Przylaszczka

piękna praca !!!

3 mies.
SKOWYT 72

za maro 🤘

3 mies.
zaczarowany ołówek x2

dobry reporterski kadr 👏👍

3 mies.
WIOSNA I JESIEŃ ŻYCIA

piękny street, mega dobra GO, świetny tytuł 👏👍

3 mies.
LU

jest opowieść, lubię bardzo +++

3 mies.
Gurnigel.

świetna fotografia, gratuluję DNO 👏

3 mies.
Aresztowanie

dobra reporterska fotografia !!!

3 mies.

solidny kadr +++

3 mies.
01-67

podoba się, dobre B&W, kompozycja, kontrast +++

3 mies.
W świecie cudów.

stanowczo za rezon 👏👍

3 mies.
Taki jestem zwariowany. ;)

Tak, wierci się to to niesamowicie, żywe srebro, celujesz w oko i kiedy naciskasz migawkę już jest odwrócony dupką. Super ujęcie!

***

Nigdy nie fotografowałem ptaków. Jest to mój debiut. Proszę o opinię czy warto kontynuować próby.

Old man

Super

3 mies.
Chwała Saperom

Najbrzydsze miejsce w Warszawie, no może brzydszy jest pomnik żołnierza LWP na Muranowie, zresztą autorstwa Dunikowskiego. Takie pozostałości po PRL-u powinny z...

3 mies.