Miło, że wpadliście. Dzięki za komentarze. Ten wiersz z tej miejscówki był w wersji bw jakiś czas temu, chciałem również kolor pokazać. Taki jak lubię.
Piotr podzielam, że jest trochę surrealizmu; ) A poza tym całus??? od modelki dla odbiorcy niewątpliwie soczysty jest i od serca ; ) Dzięki za odbiór. Praca sta...
Światło i mgiełki wszystko zagrało.
bdb
Lubię takie. +++
Niebo na wodzie, woda na niebie
Łomatko ale oczy
super
Kolor decyduje
Super w kolorze
widok robi wrażenie
bdb
Cielawski?
piękny
pięknie tu
przyjemnie popatrzeć
jaka to pora roku ?
mnie się podoba w kolorze :)
z tym komentarzem ekstra :)
ładnie ale dobrze, że to już wspomnienie
fajne miejsce
w ciekawym światełku
wygląda na 18 :)
Miło, że wpadliście. Dzięki za komentarze. Ten wiersz z tej miejscówki był w wersji bw jakiś czas temu, chciałem również kolor pokazać. Taki jak lubię.
valdekj, Romeo ma kogoś na boku, Julia dała sobie z nim spokój ;) romank ;) Dziękuję Wam.
romank lubię je bardzo. Dzięki.
romank masz dobry gust ; ) Podzielam w pełni ;D
Piotr podzielam, że jest trochę surrealizmu; ) A poza tym całus??? od modelki dla odbiorcy niewątpliwie soczysty jest i od serca ; ) Dzięki za odbiór. Praca sta...
świetny street !!!
Gratulacje! Super focia!
PE proszę :)
gęsto od skojarzeń, czyli piękne! nie ma co..
O k. czadowe !
O super!
bardzo dobre!
Dobre!
dobrze się rozjeżdża ;)
BDB!
+++
Dzięki za komenty fajne!
+++
Dzieki wielkie!
+++
bdb!
wow! ten look
Super fota!
Dziękuję.
Piękny widok!
Jaki wygląd takie zachowanie. Zyskuje dzięki opisowi
Kiedyś miałem 400mm. Jak dla mnie ładny szczegółowy i czysty obraz, rozmycie. Można się przyczepić o brak ogonka
Romeo i Julia (w odwróconych rolach). Fajne
Piękne, miękkie poranne światło