Ciekawe.
Miejscówka niekończących się pomysłów na foto.
Fajnie poukładane.
Maszyna do polowania :)
Będą żurawięta. :)
Świetnie i tylko z ptaszorkiem : ) Fajnie wyoczony.
Fajne.
Dobry kadr.
Świetny kadr. Tasma formę dobrą nakreśliła.
Ładnie włosy zwisają.
Ciasno pozornie, zgrabnie to zamknąłeś.
Ładnie jak zawsze.
Przyjemnie. Można odpocząć : )
BdB
Teraz wiadomo co Kolega wyczajał podczas swojej nieobecności. S uper, prawie jak surokatka ; )
Urocze spojrzenie ; )
Ciekawe miejsce na foty.
Przy 2,8 to już czas najwyższy, żeby było w miarę nieblurowato ;)
ale ostrość,przy 2,8,dobre
@strzyrzyc przyznam się, że raczej nie wchodzę na podane linki, zrobiłam wyjątek. Piękne tam masz kolorowe fotografie.
fajne
z dużą dozą intymności, podoba mi się 👏👍
Podoba się. +++
podoba mi się +++ i za rezon !!!
bdb
Gapi się ;)
Dziękuję za wyróżnienie i komentarze
@Ewa J. https://youpic.com/jaromarchewka/741732705897286/1045046864797696 https://youpic.com/jaromarchewka/741732705897286/1044660057916416
Czy Ty wykupiłeś abonament na pozowanie? ;-)
@Ewa J. https://plfoto.com/zdjecie/2781957/mglisty-jesienny-poranek?from=autor/strzyrzyc
Zacny kadr.
Zatrzymał mnie ten szkic!
@strzyrzyc, wyobrażam sobie jak pięknie tam jest w jesiennych barwach
Piękna kompozycja, niczym wytrawny szkic
Urocze. +++
Dobra robota. +++
@rummel wiek trudny do oceny, zwłaszcza teraz przy szeroko rozwiniętym przemyśle tuningowym. Oj, można się pomylić, można.
Lubię. +++
Brawo. +++
Podoba się.
@Ewa J. Jesień 2025r.
Kilka godzin mówisz. Hmmm. +++
Kolory super. Jest klimat. +++
Jest dramat na niebie.
Ciekawie to wyszło.
To jest to.
gratulacje
Ciekawe spojrzenie. Szkoda barierek.
Ciekawe.
Miejscówka niekończących się pomysłów na foto.
Fajnie poukładane.
Maszyna do polowania :)
Będą żurawięta. :)
Świetnie i tylko z ptaszorkiem : ) Fajnie wyoczony.
Fajne.
Dobry kadr.
Świetny kadr. Tasma formę dobrą nakreśliła.
Ładnie włosy zwisają.
Ciasno pozornie, zgrabnie to zamknąłeś.
Ładnie jak zawsze.
Przyjemnie. Można odpocząć : )
BdB
Teraz wiadomo co Kolega wyczajał podczas swojej nieobecności. S uper, prawie jak surokatka ; )
Urocze spojrzenie ; )
Ciekawe miejsce na foty.
Przy 2,8 to już czas najwyższy, żeby było w miarę nieblurowato ;)
ale ostrość,przy 2,8,dobre
@strzyrzyc przyznam się, że raczej nie wchodzę na podane linki, zrobiłam wyjątek. Piękne tam masz kolorowe fotografie.
fajne
z dużą dozą intymności, podoba mi się 👏👍
Podoba się. +++
podoba mi się +++ i za rezon !!!
bdb
bdb
Gapi się ;)
Dziękuję za wyróżnienie i komentarze
@Ewa J. https://youpic.com/jaromarchewka/741732705897286/1045046864797696 https://youpic.com/jaromarchewka/741732705897286/1044660057916416
Czy Ty wykupiłeś abonament na pozowanie? ;-)
@Ewa J. https://plfoto.com/zdjecie/2781957/mglisty-jesienny-poranek?from=autor/strzyrzyc
Zacny kadr.
Zatrzymał mnie ten szkic!
@strzyrzyc, wyobrażam sobie jak pięknie tam jest w jesiennych barwach
Piękna kompozycja, niczym wytrawny szkic
Urocze. +++
Dobra robota. +++
@rummel wiek trudny do oceny, zwłaszcza teraz przy szeroko rozwiniętym przemyśle tuningowym. Oj, można się pomylić, można.
Lubię. +++
Brawo. +++
Podoba się.
@Ewa J. Jesień 2025r.
Kilka godzin mówisz. Hmmm. +++
Kolory super. Jest klimat. +++
Jest dramat na niebie.
Ciekawie to wyszło.
To jest to.
bdb
gratulacje
Ciekawe spojrzenie. Szkoda barierek.