Ostatnie komentarze


Drzwi

Zapamiętałem tę seroę. BDN

3 mies.
Natalia

W romantycznej odsłonie, ładnie

3 mies.
3

Fajnie wypatrzone, kojarzy się z kimś leżącym na brzegu i moczącym nogi w wodzie. Trochę za mało kontrastowe.

3 mies.
Licówka

Plusssy

3 mies.
Stefan

Naturalny portret. Błyskam.

3 mies.
Licówka

Bardzo fajny dla oka kadr podkreślony piękną plastyką

3 mies.
dino

Kapitalna ostrość na oku i super kontrola tła – bardzo czyste ujęcie.

3 mies.
.

Delikatne, prawie szeptane światło

3 mies.
mural

Fajne „oszukane oko” - aż się chce wejść do środka

3 mies.
W kałuży

poświeciło pięknie

RO
3 mies.
Kopciuszek

bdb

3 mies.
Licówka

++++

3 mies.
.

bdb

3 mies.
Zachód Słońca

++++

3 mies.
Czerwony traktor

+++++

3 mies.
Czerwony traktor

Pięknie

3 mies.
dino

Reptilianie są tu.

3 mies.
Świtanie

Świetny klimat i kadr.

3 mies.
Oko w oko

Piękne foto bażanta.

3 mies.
Przebudzenie

Miłe dla oka.

3 mies.
dino

Oko robi wrażenie.

3 mies.
Kto mnie obudził?

Zabawne :)

3 mies.
Lublin - Kv Farze

Bardzo dobre.

3 mies.
...

W krainie cytrynowych wód :) Bardzo ładnie.

3 mies.
Czyszczenie piórek

Piękna poza i światło.

3 mies.
Słońcem  po zadzie

Suszenie pampersa w pięknym stylu :)

3 mies.
Trznadel

Jak kurczak wielkanocny na tym zielonym :) Ładnie uchwycony.

3 mies.

Świetne. Jak portal do innego świata.

3 mies.
.

Dobry kadr :)

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Sporo się dzieje i wszystko dobrze poukładane w kadrze.

3 mies.
Niezapomniana...

Świetny pomysł i realizacja. Miły dla oka, wywołujący uśmiech obraz.

3 mies.
...

Moment, kadr, światło i bw jak zawsze u Ciebie - pierwsza klasa :)

3 mies.
.

Bardzo dobre.

3 mies.
wirtuoz

Brawo, super pomysł:))

3 mies.
Kozioł górski

Fajnie trafiony

3 mies.
LU

Świetne z odbiciem.

3 mies.
|||.||||...

Moment, światło i bw na duży plus.

3 mies.
...

Świetne na PE.

3 mies.
ATOL MNEMBA

Plaża Saona na Dominikanie ma podobnie:))

3 mies.
W kałuży

Świetnie się ustawiła muśnięta światłem sarenka. W dobrym kierunku patrzy, a światło na trzcinkach dopełnia doskonałą kompozycję. Myślę, że błysk będzie tu na m...

3 mies.
Czyszczenie piórek

Dobre

3 mies.
Kozioł górski

Ciekawski stworek. Fajnie zagląda :)

3 mies.
Czyszczenie piórek

Super;0

3 mies.
Mgliste Bratkowice

Fajny klimat foty:)

3 mies.
kontrasty

Jak rzekłam tak czynię - tu błysk z grzmotem się należy ;)

3 mies.
_MG_0774-2

Dobroć wypisana na twarzy....super portret:)

3 mies.
...

Wpadłam z piorunkiem w odwiedziny. Pajączek nadal wywołuje uśmiech :)

3 mies.
 w otchłani

Urocza modelka:)

3 mies.
...

BDB:)

3 mies.
Klekot wieczorowa porą

Dziękuję wszystkim za wizytę i pozostawiony ślad :) @damianski - to właśnie ten bociek już wrócił. Wczoraj wieczorem i dziś rano starałam się go nakłonić do po...

3 mies.