Ostatnie komentarze


Wyglądanie wiosny

Atlas w naturze zwiastuje burzę. A burza w pakiecie ma błyski przecież.

3 mies.
Pręgowiec Berberyjski w naturze

To jakiś daleki kuzyn wiewiórki? Ciekawie z tą GO.

3 mies.
Chwile złotem tkane

Lubię takie złotem tkane opowieści

3 mies.
Wyglądanie wiosny

Ranny ptaszek z Ciebie. Ładne foto :)

3 mies.
Patrz pod nogi

Urokliwe

3 mies.
Nad jeziorem

Podoba mi się klimat tego zdjęcia

3 mies.
KOCHANIE, FAFIK NIE CHCE WRACAĆ . . .

PE proszę :)

3 mies.
Lublin - Kv Farze

Równiez sie podoba :) za Bee :)

3 mies.
Niezapomniana...

Dziękuję za DNO :)

3 mies.
Drzwi

Świetna seria . Uważam jak Mariag36

3 mies.
.

Mocny kadr oparty na kontraście. Wąski pas światła dobrze prowadzi wzrok i buduje napięcie. Super !

3 mies.
Z piórkiem

Świetny portret – dużo charakteru i bardzo przyjemne światło.

3 mies.
Nad jeziorem

Fajna rytmika tych pionów i spokojny, melancholijny nastrój

3 mies.
Lublin - Kv Farze

Świetnie z jeszcze niższej perspektywy niż wcześniejsze. Wydaje sie być bardziej dramatyczne

3 mies.
Wyglądanie wiosny

Wiosna podglądana z gałęzi :) Klimat świetny, kolory miodzio.

3 mies.
Chwile złotem tkane

Jakbym zerkała zza firanki gęstych rzęs. Super !

3 mies.
HORYZONT WOLNOŚCI.

Super !

3 mies.

++++

3 mies.

Świetny okular

3 mies.

Dobre

3 mies.

Znakomite, świetnie wykorzystana brama jako rama kadru

3 mies.

Podoba sie

3 mies.

Świetny kadr

3 mies.
Licówka

Piękna modelka, świetne tło.

3 mies.
.

Zdaje się frunąć ku światłu. Świetne co u Ciebie jest normą.:)

3 mies.
Mont-Saint-Michel

Mega fota!

3 mies.
Trznadel

Nice

3 mies.
Kozioł górski

Fajny jest

3 mies.
W polach

Ślicznie

3 mies.
było fac pl

Ciekawe

3 mies.
**

Ciekawe takie nieostre

3 mies.
Patrz pod nogi

Śliczne

3 mies.
Luxor

Ciekawie

3 mies.
Lublin - Kv Farze

Dziękuję za wyróżnienie - DNO 😁

|||.||||...

BOMBA !!!

3 mies.
...

BDB

3 mies.
..|||||

+++

3 mies.
W kałuży

BDB

3 mies.
Stefan

+++++

3 mies.
Gdy poranne słońce tuli się z mgłą

... jest Ok.

3 mies.
.

+++++

3 mies.
Drzwi

+++++

3 mies.
Czerwony traktor

... szukam trak... ZNALAZŁEM! - dobre

3 mies.
Sny

+++

3 mies.
.

... jak zawsze ze smakiem.

3 mies.
HORYZONT WOLNOŚCI.

+++

3 mies.
Z piórkiem

+++

3 mies.
ATOL MNEMBA

Piękne

3 mies.
Inflow

Fajne

3 mies.
z cyklu: subiektywne spacery powarszawskie

Ciekawe

3 mies.