Ostatnie komentarze


Lublin - Kv Farze

Gratulacje

3 mies.
mural

Ciekawe

3 mies.
Sielsko

Dobre

3 mies.
Piekiełko

Gratulacje

3 mies.
"AWAKENING"

Gratulacje

3 mies.
HORYZONT WOLNOŚCI.

Ślicznie

3 mies.
Ananuri

Dobre

3 mies.
Mont-Saint-Michel

Gratulacje

3 mies.
_MG_2142-2

Czy to kobieta?

3 mies.
...

Gratulacje

3 mies.
W kałuży

Gratulacje

3 mies.
 w otchłani

ciekawe

3 mies.
Krajobraz polodowcowy

dla mnie bomba

3 mies.
HORYZONT WOLNOŚCI.

Pięknie

3 mies.
.

O tak....Bardzo misie :)

3 mies.
Mont-Saint-Michel

No...piękne jest :)

3 mies.
Sny

Dla mnie ...extra :)

3 mies.
Drzwi

Za mariag36 :)

3 mies.
Zachód Słońca

Bdb

3 mies.
.

Cisza i spokój

3 mies.
Licówka

Podoba się

3 mies.
Kopciuszek

Ładnie

3 mies.
mural

3 D...wciąga i zachęca aby zajrzeć

3 mies.
ATOL MNEMBA

Pięknie

3 mies.
Stefan

Bardzo....jak to u Ciebie

3 mies.
dino

Dziękuje za opinię.

3 mies.
...

Świetne

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Fajne

3 mies.

Dobrze się zapowiadało.

ATOL MNEMBA

Piękna ta woda

3 mies.
LU

BDB

3 mies.

Dobre

3 mies.
Ups

Fajne

3 mies.
Chyba jesień

Ładne kolory

3 mies.
Zachód na Tremie

Wyjątkowe

3 mies.
Rogalin

Klimat przedni :)

3 mies.
BlueII

Zjawiskowy kadr :)

3 mies.
Park Narodowy Ujście Warty

Piekna dramaturgia lustrzana w B&W ":)

3 mies.
Park Narodowy Ujście Warty

Klimatyczny kadr :)

3 mies.
Sny

Dobry street :)

3 mies.
***

Podoba sie perspektywa w B&W :)

3 mies.
kontrasty

Aż poczułam. ;) Dziękuję.

3 mies.
...

Dziękuję. :)

3 mies.
Idzie Wiosna

Dynamicznie :)

3 mies.
...

Klimatyczny kadr :)

3 mies.
Ślad na śniegu

Fajne

3 mies.
Marzec nad rzeczką

Pięknie

3 mies.
Zachód słońca nad rzeczką

To bardziej do mnie przemawia.

3 mies.
ATOL MNEMBA

Ładnie

3 mies.
Stefan

Bardzo

3 mies.