Ostatnie komentarze


Sny

Podoba się

3 mies.
.

Świetne

3 mies.
ATOL MNEMBA

Pięknie

3 mies.
.

Świetne!

3 mies.
Luźnym krokiem

Dziękuję

3 mies.
Stefan

podoba mi się...

3 mies.
mural

Ciekawe

3 mies.
W kałuży

Kadr w pieknym swietle :)

3 mies.
.

Cisza poranka

3 mies.
Zachód Słońca

Piękna klasyka

3 mies.
BlueII

Pięknie

3 mies.
Park Narodowy Ujście Warty

Dla mnie wyjątkowe. Powinno iść na DNO

3 mies.
Park Narodowy Ujście Warty

Pięknie

3 mies.
Sny..

Kolor dla mnie lepszy

3 mies.
Sny

Fajne

3 mies.
Ananuri

Podoba się.

3 mies.
Katowice

Świetny labirynt :)

3 mies.
...

Tajemniczo bardzo i klimatycznie :)

3 mies.
|||.||||...

Świetny kadr nocny :)

3 mies.
...

Bardzo mi się podoba

3 mies.
.

+++

3 mies.
Licówka

Jak niżej

3 mies.
Kozioł górski

+++

3 mies.
LU

Świetne

3 mies.
Trznadel

+++

3 mies.
_MG_0774-2

Piękny portret.

3 mies.
W morzu traw

Dobre.

3 mies.
Marzec nad rzeczką

Przyjemne.

3 mies.
wirtuoz

Dziewczyna.

3 mies.
wirtuoz

Sądzę że żaden muzyk z filharmonii nie da rady po strunach od dołu, a ten daje.;)

3 mies.
wyczekiwanie

Piękne.

3 mies.
"AWAKENING"

+++

3 mies.
W kałuży

Fajnie oświetlone.

3 mies.
Drzewka

+++

3 mies.
Natalia

Świetny klimat i bardzo ładnie zbudowany kadr – podział z drzewem działa super

3 mies.
Drzwi

Ten kadr mz naj :) bez twarzy.

3 mies.
Ropucha szara

Dostojna sztuka :)

Kadr oszczędny, a jednak gęsty w znaczenia – dobrze się zatrzymać i chwilę popatrzeć

3 mies.
Niezapomniana...

Dobry pomysł, ładne, stosowne tło. Mam nadzieję, że modelka nie ucierpiała :)

3 mies.
Zięba Jer

Ależ ona piękna:)

3 mies.
Kulczyk

Tło współgra z upierzeniem

3 mies.
Ważka - Łątka dzieweczka

cudowna :)

3 mies.
Bałtyckie Klimaty

Dziękuję. Pozdrawiam.

3 mies.
Mont-Saint-Michel

Speltakularnie.

3 mies.
Piekiełko

świetne, gratulacje ZD

3 mies.
Drzwi

db :)

3 mies.
Drzwi

db :)

3 mies.
Drzwi

bdb

3 mies.
Katowice

Dziękuję za komentarze :)

3 mies.
.

Ale czemu tak pusto?