Ostatnie komentarze


..|||||

Bdb

3 mies.
...

Bardzo fajnie na PE

3 mies.
...

Świetna separacja planów przez mgłę

3 mies.
Sielsko

Minimalizm i czytelny układ — nic nie rozprasza, wszystko pracuje na klimat

3 mies.
LU

Bardzo fajne foto

3 mies.
Piekiełko

wow!ależ kadr wypełniony,uczta dla oka i wyobraźni

3 mies.
Faith And Hope

Lubię!

3 mies.
Niezapomniana...

Dobre!

3 mies.
Pomiędzy

BDB!

3 mies.
1234

ok, dołu trochę się złapało.

3 mies.
**

Dobre jest!

3 mies.
3/3

Dzięki wszystkim za komentarze :-)

3 mies.
Lublin - ul. Bernardyńska

Dobre!

3 mies.
|||.||||...

:) dzięki

3 mies.
Lublin - Kv Farze

BDB!

3 mies.
...

fajne opowieści :) lubię

3 mies.
Ryan

ok!

3 mies.
Na liściu

Super!

3 mies.
...

ok!

3 mies.
...

Dobre!

3 mies.
Drzwi

Dziękuję wszystkim za komentarze!

3 mies.
Strangers in Parallel

Dobre.

3/3

Bardzo dobre. Na błysk. Karta życia dopiero się zapisze.

***

Jest nastrój.

...

Dobre jest.

Trznadel

Tak.

Słońcem  po zadzie

Ładnie.

Fajne.

Z cyklu kwiatki: zawilec gajowy

Ładne kolory.

NOC NA ZIEMI

Ciekawe.

...

Dobre.

.

Fajnie się rozszczepiło.

|||.||||...

Dobre.

...

Dobre.

LU

Gra.

Lublin - Kv Farze

Fajne miejsce, dobrze wykorzystane

3 mies.

Bardzo dobre!

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Młodzieńcza fantazja, dobre

3 mies.
|||.||||...

W fajnym świetle, rowerzysta od razu przyciąga wzrok

3 mies.
...

Dobre, skłania do zastanowienia się skąd, czy dokąd idą.

3 mies.
...

Na PE z powodu koloru tła wyświetla się niczym kadr 16/9 co mz dodaje mu jeszcze więcej mocy

3 mies.
Drzewka

Wielkie dzięki wszystkim

3 mies.
Słońcem  po zadzie

Dziękuję Wam

3 mies.
Trznadel

Dziękuję Wam

3 mies.
Lublin - Kv Farze

Extra kadr :)

3 mies.
...

Miejscówka zacna i swiatlo :)

3 mies.

Dobre :)

3 mies.
Drzewka

W ładnym świetle:)

3 mies.
Słońcem  po zadzie

W ładnym świetle:)

3 mies.
Niezapomniana...

Cudowna wiosna do kwadratu :)

3 mies.