Ostatnie komentarze


runner

Ładne

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Wesołych Świąt

3 mies.
Całuśny

za Kamilem...

3 mies.
LU

bdb

3 mies.
... na wypasie

+++

3 mies.
Ogrzej mnie

bardzo...

3 mies.
Przylaszczki

+++!

3 mies.
Jaki będzie nasz ślad?

za meczata...

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

bdb!

3 mies.
BT

bdb!

3 mies.
Alpy

jak tuż poniżej i to z "!!!"

3 mies.
...

za rezon'em

3 mies.

+++!

3 mies.
...

bdb!

3 mies.
"Bibuła" 1

+++

3 mies.
.

ʌ^ʌ^ʌ !!!

3 mies.
nad rozlewiskiem

za Ewą... ;)

3 mies.
Powrót z morza

bdb

3 mies.
łowca szczegółów

za papą... ;)

3 mies.
Akrobata

+++!

3 mies.
Nad wodą

+++

3 mies.
Na sośnie

za dzemski'm

3 mies.
Bociek

+++!

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Wzajemnie :)

3 mies.
...

+++

3 mies.
Zmrożony na różowo wschód

+++++

3 mies.

+++++

3 mies.

Dobre!

3 mies.
....

+++++

3 mies.
lot w kosmos

BDB

3 mies.
Majorka

+++++

3 mies.
Światło moją nawigacją

BDB

3 mies.
stroiciel

Fajna seria... czy już to mówiłem?

3 mies.

Świetne :)

3 mies.
Chwile

BDB

3 mies.
Witając nowy dzień

BDB

3 mies.
Kozioł międzyplanowy

W ładnym swietle :)

3 mies.
_MG_5190

Ładne

3 mies.
Chwile

Zajefajne. Można tylko pozazdriścić warsztatu.

3 mies.
Ulica Rycerska

Ten prześwit światła daje fajny efekt

3 mies.
stroiciel

Fajne

3 mies.
Witając nowy dzień

Tak sobie powitam nowy dzień - ⚡️

3 mies.
_MG_5190

@ nol A to może być :)

_MG_5190

za mało płasko, chyba "mnie" się światopogląd nie zgadza ;PPP ;)

3 mies.
Chwile

bdb:)

3 mies.
Bocian

Ładny:)

3 mies.
Marcowa pustka

ciekawe:)

3 mies.
Kolory Australii

Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA

3 mies.
||..|||

Dziękuję :))

3 mies.
.

Dzięki :))) @Adam tak jest ;)

3 mies.