Ostatnie komentarze


Życie pod ziemią

Dzięki !

3 mies.
Wieże

+++

3 mies.

Dobre

3 mies.
Stado Owiec

Wesołych Świąt

3 mies.
....

Ciekawy model

3 mies.
-+-

Fajne makro. Wesołych Świąt

3 mies.
Gimnastyk

Fajny

3 mies.
klatka schodowa

Ciekawe

3 mies.
trzmiel

kadr rozpraszający uwagę,temat n1 to owad...

3 mies.
Self-transcendence

Dziękuję.:)

3 mies.
Światło moją nawigacją

lubię takie klimaty,to nie trwa długo...

3 mies.
...

chyba pod Krakowem:)

3 mies.
Idzie się wiecznie, choć nie zawsze po coś.

Szkolna Kasa oSzczędności to mi z ręki jadła :D

3 mies.
Majorka

Fajne

3 mies.
Z króliczej nory

Dziękuję, pozdrawiam. :) @jasmin, to zdjęcie już leciwe, a teraz kto wie? Pewno już po drugiej stronie lustra. ;)

3 mies.
`.`

Wzajemnie :)

3 mies.
Kolory Australii

Kolory i nasycenie ładnie odwzorowane.

3 mies.
IMG_20250410_195754

Ależ się paliło.

3 mies.
1000098982

Bdb

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Wzajemnie.:)

3 mies.
Kozioł międzyplanowy

Autor międzyplanowy widać był nie mniej.;) Fajnie wyszło.

3 mies.
Zmrożony na różowo wschód

Oddechu tym rześkim powietrzem, pozazdrościć.

3 mies.
Wesołych świąt

Wesołych.

3 mies.
Chwile

Mniejsza już z tym czyja to bardziej zasługa... Modelinki, czy Autorki... Oceniając znowu zostałem bez wyboru i błyskam.:)

3 mies.

Niezła diablica

Wielkanocna Zorza Polarna

Fajne z tymi chmurkami

RO
3 mies.
Wielki Piątek II

Świetny kadr

Kozioł międzyplanowy

Potargany. ;)

3 mies.
Chwile

Dziękuję.

3 mies.
Wesołych Świąt!

Niezły nalot, żeby nie powiedzieć odlot. ;) Wesołych.

3 mies.
Z króliczej nory

Gdzie też autora nosi? ;) Wzajemnie.

3 mies.
Majorka

Moc

3 mies.
...

Romantycznie. :) Wesołych.

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

maro, nie znam tego seriqlu, qle poszukam w necie. Dzięki

3 mies.
Wielki Piątek

Dziękuję za to zdjęcie.

3 mies.
1000098967

Jest co podziwiać...:)

3 mies.
Kinga

:) dzięki

3 mies.
Wielkanocna Zorza Polarna

Dobre

3 mies.
...

piekne

3 mies.
Przedwiosenne

Śliczniutkie.

3 mies.
lot w kosmos

Nie widuję koło siebie takich.

3 mies.
przepowiednia

+++

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Za zniszczenie koszyka pewnie Ci się dostało. Dziękuję i wzajemnie.

3 mies.
Kolory Australii

Plus

3 mies.
Chwile

Przepiękny. Gratuluję.

3 mies.
Kinga

Chyba się okiełznał.

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Wesołych Świąt

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

Moim ulubionym może nie, ale zapamiętanym serialem był Geminus.

3 mies.
. . .

Co raz to więcej takich obrazków. Mój tytuł to Świat schodzi na psy.

3 mies.
na smętarzu w Wąwolnicy

Dobre

3 mies.