Dzięki !
+++
Dobre
Wesołych Świąt
Ciekawy model
Fajne makro. Wesołych Świąt
Fajny
Ciekawe
kadr rozpraszający uwagę,temat n1 to owad...
Dziękuję.:)
lubię takie klimaty,to nie trwa długo...
chyba pod Krakowem:)
Szkolna Kasa oSzczędności to mi z ręki jadła :D
Fajne
Dziękuję, pozdrawiam. :) @jasmin, to zdjęcie już leciwe, a teraz kto wie? Pewno już po drugiej stronie lustra. ;)
Wzajemnie :)
Kolory i nasycenie ładnie odwzorowane.
Ależ się paliło.
Bdb
Wzajemnie.:)
Autor międzyplanowy widać był nie mniej.;) Fajnie wyszło.
Oddechu tym rześkim powietrzem, pozazdrościć.
Wesołych.
Mniejsza już z tym czyja to bardziej zasługa... Modelinki, czy Autorki... Oceniając znowu zostałem bez wyboru i błyskam.:)
Niezła diablica
Fajne z tymi chmurkami
Świetny kadr
Potargany. ;)
Dziękuję.
Niezły nalot, żeby nie powiedzieć odlot. ;) Wesołych.
Gdzie też autora nosi? ;) Wzajemnie.
Moc
Romantycznie. :) Wesołych.
maro, nie znam tego seriqlu, qle poszukam w necie. Dzięki
Dziękuję za to zdjęcie.
Jest co podziwiać...:)
:) dzięki
piekne
Śliczniutkie.
Nie widuję koło siebie takich.
Za zniszczenie koszyka pewnie Ci się dostało. Dziękuję i wzajemnie.
Plus
Przepiękny. Gratuluję.
Chyba się okiełznał.
Moim ulubionym może nie, ale zapamiętanym serialem był Geminus.
Co raz to więcej takich obrazków. Mój tytuł to Świat schodzi na psy.
Dzięki !
+++
Dobre
Wesołych Świąt
Ciekawy model
Fajne makro. Wesołych Świąt
Fajny
Ciekawe
kadr rozpraszający uwagę,temat n1 to owad...
Dziękuję.:)
lubię takie klimaty,to nie trwa długo...
chyba pod Krakowem:)
Szkolna Kasa oSzczędności to mi z ręki jadła :D
Fajne
Dziękuję, pozdrawiam. :) @jasmin, to zdjęcie już leciwe, a teraz kto wie? Pewno już po drugiej stronie lustra. ;)
Wzajemnie :)
Kolory i nasycenie ładnie odwzorowane.
Ależ się paliło.
Bdb
Wzajemnie.:)
Autor międzyplanowy widać był nie mniej.;) Fajnie wyszło.
Oddechu tym rześkim powietrzem, pozazdrościć.
Wesołych.
Mniejsza już z tym czyja to bardziej zasługa... Modelinki, czy Autorki... Oceniając znowu zostałem bez wyboru i błyskam.:)
Niezła diablica
Fajne z tymi chmurkami
Świetny kadr
Potargany. ;)
Dziękuję.
Niezły nalot, żeby nie powiedzieć odlot. ;) Wesołych.
Gdzie też autora nosi? ;) Wzajemnie.
Moc
Romantycznie. :) Wesołych.
maro, nie znam tego seriqlu, qle poszukam w necie. Dzięki
Dziękuję za to zdjęcie.
Jest co podziwiać...:)
:) dzięki
Dobre
piekne
Śliczniutkie.
Nie widuję koło siebie takich.
+++
Za zniszczenie koszyka pewnie Ci się dostało. Dziękuję i wzajemnie.
Plus
Przepiękny. Gratuluję.
Chyba się okiełznał.
Wesołych Świąt
Moim ulubionym może nie, ale zapamiętanym serialem był Geminus.
Co raz to więcej takich obrazków. Mój tytuł to Świat schodzi na psy.
Dobre