Z pewnością Australia ma wiele kolorów, ale tak właśnie mi sìę kojarzy jak powyżej.
Klimatycznie
G o o d
B. ładnie z tym lustrem. Tu widać że wiosna. B&W jest pewnie bardziej graficzne.
Dobra kompozycja w łuku.
Podążają za przewodnikiem, dobre.
Dobre
Pięknie biele i czernie zagrały.
Wesołych Świąt. Mokrego Śmingusa.
brawo
Znakomity portret. Pamiątka na całe życie.
Piękne rozmycie. Warto wybrać się do lasu o każdej porze roku.
BARDZO DZIĘKUJĘ
bdb
Fajne. Wzajemnie :)
Uczęszczałem na SKS, szybkości mi nie zabraknie ;D
To super wyszło.
Bdb
++++
wiosna
****
Super.
Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA
dziękuję Wam :)
dzięki... :)
Podoba mi się :-)
Alle JAja...zdrowia.
Bardzo Wam dziękuję. Dziękuję także za DNO. Pozdrawiam. :)
Super
Ładnie
Na duży plus
Śliczne
dobre
Oj chyba zajączek uciekał ;) fajne
Dziękuję za odwiedziny i dno :)
Świetna zimowa sceneria
Wzajemnie, Skarbnico Zaskakujących Pomysłów
piękne!...
Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia i dobre słowo :) Raz jeszcze Spokojnych i Radosnych Świąt :)
Upss....Wesołych Świąt :)
Ładnie namalowane
Z pewnością Australia ma wiele kolorów, ale tak właśnie mi sìę kojarzy jak powyżej.
Klimatycznie
G o o d
B. ładnie z tym lustrem. Tu widać że wiosna. B&W jest pewnie bardziej graficzne.
Dobra kompozycja w łuku.
Podążają za przewodnikiem, dobre.
Dobre
Pięknie biele i czernie zagrały.
Wesołych Świąt. Mokrego Śmingusa.
brawo
Znakomity portret. Pamiątka na całe życie.
Piękne rozmycie. Warto wybrać się do lasu o każdej porze roku.
BARDZO DZIĘKUJĘ
bdb
Fajne. Wzajemnie :)
Uczęszczałem na SKS, szybkości mi nie zabraknie ;D
To super wyszło.
Bdb
++++
++++
bdb
wiosna
****
Super.
Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA
Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA
dziękuję Wam :)
dzięki... :)
Podoba mi się :-)
Alle JAja...zdrowia.
Bardzo Wam dziękuję. Dziękuję także za DNO. Pozdrawiam. :)
Super
Dobre
Ładnie
Dobre
Dobre
Na duży plus
Ładnie
Śliczne
dobre
Oj chyba zajączek uciekał ;) fajne
Dobre
Super
Dziękuję za odwiedziny i dno :)
Świetna zimowa sceneria
Wzajemnie, Skarbnico Zaskakujących Pomysłów
piękne!...
Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia i dobre słowo :) Raz jeszcze Spokojnych i Radosnych Świąt :)
Upss....Wesołych Świąt :)
Ładnie namalowane