Ostatnie komentarze


Kolory Australii

Z pewnością Australia ma wiele kolorów, ale tak właśnie mi sìę kojarzy jak powyżej.

3 mies.
...

Klimatycznie

3 mies.

G o o d

3 mies.
Przedwiosenne

B. ładnie z tym lustrem. Tu widać że wiosna. B&W jest pewnie bardziej graficzne.

3 mies.

Dobra kompozycja w łuku.

3 mies.
1000098982

Podążają za przewodnikiem, dobre.

3 mies.
Wielkanocna Zorza Polarna

Dobre

3 mies.
...

Pięknie biele i czernie zagrały.

3 mies.
Wesołych świąt

Wesołych Świąt. Mokrego Śmingusa.

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

brawo

RO
3 mies.
FRANEK (VI)

Znakomity portret. Pamiątka na całe życie.

3 mies.
LEŚNA ROZGŁOŚNIA RADIOWA

Piękne rozmycie. Warto wybrać się do lasu o każdej porze roku.

3 mies.
cienie wiosny

BARDZO DZIĘKUJĘ

lot w kosmos

bdb

3 mies.
Z króliczej nory

Fajne. Wzajemnie :)

Idzie się wiecznie, choć nie zawsze po coś.

Uczęszczałem na SKS, szybkości mi nie zabraknie ;D

...

To super wyszło.

3 mies.
przepowiednia

Bdb

3 mies.
Kolory Australii

++++

3 mies.
-+-

++++

3 mies.
...

bdb

3 mies.
Bocian

wiosna

3 mies.
Mazurek

****

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

Super.

historia

Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA

3 mies.

Wesołych Świąt😀 www.youtube.com/watch?v=SBkGyHt7wzA

3 mies.

dziękuję Wam :)

3 mies.
znów te schody...

dzięki... :)

3 mies.
...

Podoba mi się :-)

3 mies.
Wesołych świąt

Alle JAja...zdrowia.

3 mies.
Chwile

Bardzo Wam dziękuję. Dziękuję także za DNO. Pozdrawiam. :)

3 mies.
...

Super

3 mies.
momentum... II

Dobre

3 mies.
***

Ładnie

3 mies.
.

Dobre

3 mies.
1000098982

Dobre

3 mies.
Wielki Czwartek II

Na duży plus

3 mies.
Bałtyckie Klimaty

Ładnie

3 mies.
March afternoon...(2)

Śliczne

3 mies.
na smętarzu w Wąwolnicy

dobre

3 mies.
przepowiednia

Oj chyba zajączek uciekał ;) fajne

3 mies.
Do Zamku Wiśnicz

Dobre

3 mies.
Wiosenne rozlewisko

Super

3 mies.
Przymrozek

Dziękuję za odwiedziny i dno :)

3 mies.
.

Świetna zimowa sceneria

3 mies.
Zdrowych Spokojnych!

Wzajemnie, Skarbnico Zaskakujących Pomysłów

Wiosenne rozlewisko

piękne!...

3 mies.
...

Dziękuję pięknie za wszystkie życzenia i dobre słowo :) Raz jeszcze Spokojnych i Radosnych Świąt :)

3 mies.
przepowiednia

Upss....Wesołych Świąt :)

3 mies.
Kozioł międzyplanowy

Ładnie namalowane

3 mies.