Ostatnie komentarze


Semana Santa

Hiszpanie prawie w ogóle nie wyjeżdżają w tym czasie za granicę.

3 mies.
**

Fajne

3 mies.
569

Wzajemnie.

3 mies.
...

Klimatyczne zające

3 mies.
Semana Santa

Fajne foto

3 mies.
**

Dzięki :)

3 mies.
1000098967

Oglądałem pół wieku temu :-)

3 mies.
569

Najlepszego.

3 mies.
FRANEK (VI)

Swobodne, ładna głębia.

3 mies.
klatka schodowa

Świetne

3 mies.
**

Świetne.

Fajnie ujęte w ramę bramy :)

3 mies.
Traktor

Jest klimat wiosennej orki.

3 mies.
559

Dobre.

3 mies.
On the Go, Out of Focus :)

Podoba się płynność zdjęcia.

3 mies.
.

Czernie i światła grają rolę.

3 mies.
...

Czuć wiosnę w fajnych szarych tonach.

3 mies.
Ciało w grze światła

Tradycyjnie....Bdb

3 mies.
...

Bdb

3 mies.
chwila...

W pięknym światełku

3 mies.
...

Mocne. Na ZD dla mnie jak najbardziej zasługuje. Świetny kadr. Wrócę odpowiednio swój podziw zaznaczyć :) Wzajemnie.

Chwile

Piękny portret

3 mies.
Zdzichu

Bdb

3 mies.
.

Bdb

3 mies.
klatka schodowa

Fajne

3 mies.
bazar

Mieszkałem przez 4 lata:)))

3 mies.
momentum... II

Bdb

3 mies.
Tatry

Lubię

3 mies.
Kozioł to nie ma lekko

Pięknie jest...śliczne światełko

3 mies.
***

ładnie

3 mies.
Ramię w ramię

Dobre

3 mies.
559

Bardzo misie :)

3 mies.
W ukryciu

Bdb

3 mies.
...

Fajne i na czasie :)) miłych i zdrowych :)

3 mies.
Traktor

Fajne

3 mies.
LEŚNA ROZGŁOŚNIA RADIOWA

Podoba się

3 mies.
Nowalijki

Pięknie uchwycona

3 mies.
Wielki Czwartek II

Za Adamem

3 mies.

Fajne

3 mies.
Wielki Czwartek

Bdb

3 mies.
Kościół. Dominkana

Podoba się

3 mies.
...

Oj...coś ciekawego się tam wydarzyło

3 mies.
FRANEK (VI)

Bardzo...

3 mies.
W cieniu

ładnie

3 mies.
Do Zamku Wiśnicz

Lubię bardzo

3 mies.
Rysy

Podoba się

3 mies.
Akrobatka

Urocze foto

3 mies.
zagubiony

:))))

3 mies.
 Amen

Dobre

3 mies.
momentum... II

Super

3 mies.