Hiszpanie prawie w ogóle nie wyjeżdżają w tym czasie za granicę.
Fajne
Wzajemnie.
Klimatyczne zające
Fajne foto
Dzięki :)
Oglądałem pół wieku temu :-)
Najlepszego.
Swobodne, ładna głębia.
Świetne
Świetne.
Fajnie ujęte w ramę bramy :)
Jest klimat wiosennej orki.
Dobre.
Podoba się płynność zdjęcia.
Czernie i światła grają rolę.
Czuć wiosnę w fajnych szarych tonach.
Tradycyjnie....Bdb
Bdb
W pięknym światełku
Mocne. Na ZD dla mnie jak najbardziej zasługuje. Świetny kadr. Wrócę odpowiednio swój podziw zaznaczyć :) Wzajemnie.
Piękny portret
Mieszkałem przez 4 lata:)))
Lubię
Pięknie jest...śliczne światełko
ładnie
Dobre
Bardzo misie :)
Fajne i na czasie :)) miłych i zdrowych :)
Podoba się
Pięknie uchwycona
Za Adamem
Oj...coś ciekawego się tam wydarzyło
Bardzo...
Lubię bardzo
Urocze foto
:))))
Super
Hiszpanie prawie w ogóle nie wyjeżdżają w tym czasie za granicę.
Fajne
Wzajemnie.
Klimatyczne zające
Fajne foto
Dzięki :)
Oglądałem pół wieku temu :-)
Najlepszego.
Swobodne, ładna głębia.
Świetne
Świetne.
Fajnie ujęte w ramę bramy :)
Jest klimat wiosennej orki.
Dobre.
Podoba się płynność zdjęcia.
Czernie i światła grają rolę.
Czuć wiosnę w fajnych szarych tonach.
Tradycyjnie....Bdb
Bdb
W pięknym światełku
Mocne. Na ZD dla mnie jak najbardziej zasługuje. Świetny kadr. Wrócę odpowiednio swój podziw zaznaczyć :) Wzajemnie.
Piękny portret
Bdb
Bdb
Fajne
Mieszkałem przez 4 lata:)))
Bdb
Lubię
Pięknie jest...śliczne światełko
ładnie
Dobre
Bardzo misie :)
Bdb
Fajne i na czasie :)) miłych i zdrowych :)
Fajne
Podoba się
Pięknie uchwycona
Za Adamem
Fajne
Bdb
Podoba się
Oj...coś ciekawego się tam wydarzyło
Bardzo...
ładnie
Lubię bardzo
Podoba się
Urocze foto
:))))
Dobre
Super