Ostatnie komentarze


Wiosenne rozlewisko

Piękny widok

3 mies.
Anioły

Bardzo...

3 mies.
...

Bdb

3 mies.
na lubelskim smętarzu

Bdb

3 mies.
Przymrozek

Z klimatem zapodane

3 mies.
_MG_0778-6

Bdb

3 mies.
wb bw

Lubię bardzo

3 mies.
_MG_3757-2

Podoba się

3 mies.
Rudzik

Bardzo ładnie

3 mies.
On the Go, Out of Focus :)

Bardzo...

3 mies.
||..|||

Bardzo fajne

3 mies.
Modraszka

Extra

3 mies.
...

Fajne

może to już wiosna?

dziękuję :)

3 mies.
Janusz

Bardzo...

3 mies.
ochota na "Ochotę"

:):)

3 mies.

Bdb

3 mies.
FRANEK (VI)

Fajne bardzo

...

@ romank...to zoomowane zwykłym obiektywem :)

3 mies.
...

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze...i DNO :)

3 mies.
Lisie sprawy

Bdb

Janusz

Bdb

Henio

Bdb

...

Dobre. Ludzie w oknach też robią niezłą robotę.

Chwile

Fajne

.

5-go Lipca ???

.

Ładne kontrasty. +++

Traktor

Bardzo dobre. Ciekaw jestem BW również.

Chwile

Podoba się. +++

Dotyk własnej obecności

Dziękuję za komentarze i oceny.

3 mies.
...

Dobry portret. +++

Kozioł to nie ma lekko

Tak.

559

Świetnie to zrobiłeś.

bazar

ja również. spora część mojej rodziny tam mieszkała i mieszka...

3 mies.
może to już wiosna?

:)

3 mies.
Tatry

Tak.

impresja polaroidowa

:)

3 mies.
momentum... II

Dobre.

fontanna na "Plajcie"

dziękuję :)

3 mies.
Semana Santa

Pełna gala kolorystyczna jak co roku w Grenadzie.

3 mies.
klatka schodowa

Dobre.

.

Świetnie w momencie, konwersji i światłocieniu.

Chwile

Pięknie spogląda. Bardzo.

Akrobatka

fajna

3 mies.
Semana Santa

Kolorki extra

3 mies.
Krokusy

przyjemnie popatrzeć

3 mies.
Zdzichu

Zdzichu jest mocny...

3 mies.
Duktem światła

podoba się

3 mies.
***

pięknie, ekstra kolory

3 mies.
momentum... II

ekstra

3 mies.