Piękny widok
Bardzo...
Bdb
Z klimatem zapodane
Lubię bardzo
Podoba się
Bardzo ładnie
Bardzo fajne
Extra
Fajne
dziękuję :)
:):)
Fajne bardzo
@ romank...to zoomowane zwykłym obiektywem :)
Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze...i DNO :)
Dobre. Ludzie w oknach też robią niezłą robotę.
5-go Lipca ???
Ładne kontrasty. +++
Bardzo dobre. Ciekaw jestem BW również.
Podoba się. +++
Dziękuję za komentarze i oceny.
Dobry portret. +++
Tak.
Świetnie to zrobiłeś.
ja również. spora część mojej rodziny tam mieszkała i mieszka...
:)
Dobre.
Pełna gala kolorystyczna jak co roku w Grenadzie.
Świetnie w momencie, konwersji i światłocieniu.
Pięknie spogląda. Bardzo.
fajna
Kolorki extra
przyjemnie popatrzeć
Zdzichu jest mocny...
podoba się
pięknie, ekstra kolory
ekstra
Piękny widok
Bardzo...
Bdb
Bdb
Z klimatem zapodane
Bdb
Lubię bardzo
Podoba się
Bardzo ładnie
Bardzo...
Bardzo fajne
Extra
Fajne
dziękuję :)
Bardzo...
:):)
Bdb
Fajne bardzo
@ romank...to zoomowane zwykłym obiektywem :)
Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze...i DNO :)
Bdb
Bdb
Bdb
Dobre. Ludzie w oknach też robią niezłą robotę.
Fajne
5-go Lipca ???
Ładne kontrasty. +++
Bardzo dobre. Ciekaw jestem BW również.
Podoba się. +++
Dziękuję za komentarze i oceny.
Dobry portret. +++
Tak.
Świetnie to zrobiłeś.
ja również. spora część mojej rodziny tam mieszkała i mieszka...
:)
Tak.
:)
Dobre.
dziękuję :)
Pełna gala kolorystyczna jak co roku w Grenadzie.
Dobre.
Świetnie w momencie, konwersji i światłocieniu.
Pięknie spogląda. Bardzo.
fajna
Kolorki extra
przyjemnie popatrzeć
Zdzichu jest mocny...
podoba się
pięknie, ekstra kolory
ekstra