Ostatnie komentarze


**

Dobre

3 mies.
.   ..

Fajne

3 mies.
Body Landscape

Ciekawe

3 mies.
Kwiatki

Śliczne

3 mies.
Dynamiczny świt

Dobre

3 mies.
Przedwiośnie z makolągwą

Fajny

3 mies.

BDB

3 mies.
Maja

Dobre :)

3 mies.
Koniec Trasy

Parafrazując klasyka... Kółko się odlepiło temu traktorku.

3 mies.
570

Klasyk. Lubię takie klimaty. Dobrze mi się kojarzą.

3 mies.
Chwile

Ładne :)

3 mies.
620

wow!

3 mies.
Spacer wśród cieni II

Dobre, proste i wyraziste.

3 mies.
Kurczak?

Wedlug mnie się nada. ;))

3 mies.
Gulosus aristotelis humanoid

Upraszczając, bardzo sympatyczna potwora. Bardzo fajne

3 mies.
 Closer To Heaven ...

Ascetyczny, pełen zadumy obraz

3 mies.
LU

Ciekawie wyszło

3 mies.
Alex

Bardzo dobre, subtelne😀Polubiłem na IG

3 mies.
DSC06025

+++:)

3 mies.
Dynamiczny świt

Magiczny

3 mies.
Wstrząśnięty

Ale nie zmieszany :) Fajny :)

3 mies.
Spacer wśród cieni II

Bdb

3 mies.
Chwile

Dziękuję.

3 mies.
Mroczny Wędzarz

super

DSC06025

czy to odmiana pegaza? (pasiasty, bezskrzydły)

Mroczny Wędzarz

Kronika policyjna

3 mies.
...

lubię bardzo +++

3 mies.
Kurczak?

:) śliczny !!!

3 mies.
LU

bardzo fajne, brama granicą między dwoma światami... 👏👍👍

3 mies.
Hermit’s cell

SUPERANCKIE i tak oceniam 👏👏👏

3 mies.

świetna symetria +++

3 mies.
Wesołych Świąt! ;)

Najlepszego 🐣🐇, niezła lorneta !!!

3 mies.
LU

++++

3 mies.
Kurczak?

++++

3 mies.
DSC06025

++++

3 mies.
na lubelskim smętarzu

o tak, Bdb +++

3 mies.
Dynamiczny świt

bdb

3 mies.
na lubelskim smętarzu

świetne +++

3 mies.
Spacer wśród cieni II

bdb

3 mies.
_MG_5190

chyba z Edge robione !!!

3 mies.
Witając nowy dzień

mega dobra fota 👏👍👌

3 mies.
Prymulki samosiejki

świetna robota, pięknie wyszło 👏👍

3 mies.
Chwile

cudny portret !!! 👏👏👏👍👌

3 mies.
stroiciel

kapitalna fota, jak cała seria zresztą 👏👍

3 mies.
...

to jest świetna fotografia !!!

3 mies.
Wielkanocna Zorza Polarna

piękne foto !!!

3 mies.
lot w kosmos

wyśmienita fota - dla mnie SUPER !!!

3 mies.

porządny kadr / AKT !!!

3 mies.

COOL, +++

3 mies.

o tak, lubię bardzo +++

3 mies.