Ostatnie komentarze


Bielik

Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze

Wiosna

ładne światło i bokeh

Dlaczego od 18 lat ...nie kumam.Też takie mam.

3 mies.
Eugeniusz

Palenia nie popieram...foto tak

3 mies.
DONUT FACTORY

Nareszcie wiosna

WR

Fajne

3 mies.
rovelove II

To fajne

3 mies.
...

piękny bokeh i główne menu! gratuluję ZD!!! należy się jak nic:)

3 mies.
portret czy architektura?

dziękuję wszystkim.

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

✉️ 🖼️ Piękne

...

Dobre. Bardzo dobre jeśli by było w BnW.

-

Fajnie uchwycony moment — dziecięca perspektywa i ciekawość świata w centrum kadr

3 mies.
-+-

Zawsze chylę kapelusza: Mieszkam w podobnej okolicy i czasami niezwykłej gimnastyki wymaga znalezienie ciekawej kompozycji jak ta w takim terenie.

Delfiny?

Chwile mi zajęło. Ale ja jak zwykle bez okularów...

Loner from Malham

Sprytnie to drzewko sobie miejsce znalazło.

rovelove II

Mega

stroiciel

Dziękuję za opinie!

3 mies.
Loner from Malham

Bdb.

3 mies.
...

+++

3 mies.
Delfiny?

+++

3 mies.
Poranny rozruch mięśni

Świetne

3 mies.
4,45 AM

Ładnie dzień się budzi👍

3 mies.
Ruda

bdb

3 mies.
...

++++

3 mies.
Dzwoniec

+++++

3 mies.
WR

bdb

3 mies.
rovelove II

****

3 mies.
Z kwiatka na kwiatek

Heh, no kapitalne ujecie.:)

3 mies.
Architektura w ruchu

Fajnie się bawisz w te multi.

3 mies.
rovelove II

Dobre jest

3 mies.
Loner from Malham

Ciekawe te skały.

3 mies.
Sporo lat minęło

Odnośnie tytułu z opisem, widać jedno i drugie...

3 mies.
Delfiny?

dla mnie to pływający crawlem faceci

Garbus

+++

3 mies.
WR

Plusy dodatnie zza kraty

3 mies.
...

fajne

3 mies.
WR

Bardzo fajne

3 mies.
Garbus

Fajne

3 mies.
-+-

+++

3 mies.
Lustereczko

No pięknie kuprem zaświecił ;D

3 mies.
...

Marku...następnym razem spróbuję ;D :D :D

3 mies.
...

Następnym razem ułóż obiektyw w poprzek. ;) A poważnie, to dobrze wyszło.

3 mies.
Nad wodą

bdb

3 mies.
Tatry

bdb

3 mies.
-+-

ładna zima

3 mies.
Człowiek i jego pies

Domyśliłem się w czym rzecz:)

3 mies.
Street

Kadr w łądnym swietle :)

3 mies.
portret czy architektura?

Dobre.

3 mies.
Karnak

👌👌👌

3 mies.
Wiosna

Ładnie, ładnie.

3 mies.