Ostatnie komentarze


Norweskie wspomnienie

mroczne, lubię

3 mies.
pod wulkanem

+++

3 mies.
PRZYLASZCZKI II

ładnie

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

może do Polski, np. Elbląg:)

3 mies.
Sporo lat minęło

Bardzo dobry portret

3 mies.
Poranny rozruch mięśni

...albo solista na własnej "tratwie" ;)

3 mies.
Wiosna

Bardzo ładne

3 mies.
1000099405

Okolice wsi Jezioro na depresji żuławskiej

3 mies.
Lublin - ulica Rynek i Brama Rybna

Są takie zaułki,...

3 mies.
1000099405

Piękne mietły i ten es, flores. A b&w dopełnia klimaat.

3 mies.
Blossom

Bardzo.

3 mies.
DONUT FACTORY

I tu też

3 mies.
ODLOT

Pięknie

3 mies.
...

Pięknie . Gratuluję zdjęcia dnia👏🏻

3 mies.
Wiosna

ładnie

3 mies.
Architektura w ruchu

bdb

3 mies.
Pierwiosnek

piękny

3 mies.
...

życie zza krat, bdb

3 mies.
Tokujący bażant

zaszalał:)

3 mies.
portret czy architektura?

bdb

3 mies.
WR

świetny kadr

3 mies.
Lublin - ulica Rynek i Brama Rybna

bdb

3 mies.
***

dobre

3 mies.
Rybołów australijski

okazały drapol

3 mies.
Z kwiatka na kwiatek

bdb

3 mies.
.

fajne

3 mies.
.

dobre

3 mies.
portret czy architektura?

jak delikatnie to umawiamy się że można podciągnąć pod street.

3 mies.
Pierwiosnek

ładnie

3 mies.
Mały świat

Świetny close-up

3 mies.
Architektura w ruchu

Świetna geometria w tym kadrze. Tonacja "ołówkowa" bardzo działa na wyobraźnię... Brawo!

3 mies.
Karnak

Fajne

3 mies.
DONUT FACTORY

PE proszę :)

3 mies.
portret czy architektura?

A, jak pozowana delikatnie, to nie street :)

3 mies.
...

👌👌👌

3 mies.
Street

Neon świeci, ściany mówią, a człowiek i tak ma swój kierunek.

3 mies.
Brama

piekne !

3 mies.
"Jeszcze nie dzisiaj"

Dziękuję za opinię :)

3 mies.
Street

Dziękuję serdecznie za wszystkie oceny i komentarze :)

3 mies.
.

fajne

3 mies.
portret czy architektura?

Portret.

portret czy architektura?

ogólnie fotka pozowana delikatnie - więc w sumie podświadomie o street nie pomyślałem :)

3 mies.
...

chylę czoła, choć brakuje mi tu koloru, taki malutki niedosyt. Ale całość super.

3 mies.
trudne rozmowy

– Mówiłem, nie podlatuj bez zapowiedzi! – Ale ja tylko na chwilę…

3 mies.
...

Wybieram się na stadion w Madrycie, może uda się zrobić jakieś ujęcie stadionowe. Troszkę mnie "natchnąłeś".

3 mies.
KWIETNIOWO

@Slawosuru - nie, Rubinar 300mm lustrzany radziecki obiektyw :)

3 mies.
...

W całej krasie. Brawo !

3 mies.
ODLOT

Miękkość obrazu i światło sprawiają, że kwiaty w tle wyglądają jak chmurka, a pszczoła jakby za chwilę miała na niej lądować.

3 mies.
portret czy architektura?

za rezonem :)

3 mies.
KWIETNIOWO

Ttartisan ?

3 mies.