Ostatnie komentarze


..

Bardzo fajne

3 mies.
Człowiek i jego pies

Bdb

3 mies.
Bielik

Bdb

3 mies.
Z kolcolistem

Za Akrim

3 mies.
.

Bdb

3 mies.
1000099405

Lubię

3 mies.
"aniołek"

Piękny portrecik

3 mies.
.....

Bardzo fajne

3 mies.
Thirst

Bardzo klimatyczny obraz

3 mies.
WR

Lubię

3 mies.
...

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze i za wyróżnienie :)

3 mies.
Wiosna

Fajne

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

ładnie

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

super

3 mies.
Z kwiatka na kwiatek

Genialne !

3 mies.
Pierwiosnek

Wiosenny jak nic :)

3 mies.
Blossom

Podoba mi się bardzo...

3 mies.
Thirst

Lubię , klimat rodem z dobrego kryminału :)

3 mies.
DONUT FACTORY

Piękna kolorystyka :)

3 mies.
ODLOT

Piankowo :)

3 mies.
***

pięknie

3 mies.
.....

bdb

3 mies.
.

bdb

3 mies.
Z kolcolistem

Uroczy kadr

3 mies.
..

super!!

3 mies.
.

super

3 mies.
diamenty ma u swoich stóp

bajecznie

3 mies.
portret czy architektura?

bdb

3 mies.
Tokujący bażant

Wkurzony??

3 mies.
Pierwiosnek

Wiosną pachnie

3 mies.
...

Bee, zazdroszczę, powodzenia !

DONUT FACTORY

ano też

3 mies.
Norweskie wspomnienie

ja też lubię

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

Dynamiczny kadr, super.

3 mies.
Architektura w ruchu

Znakomita praca

Dobre zdjęcie, sexowna modelka. Wszystko gra

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

Piękny kawał pejzażu.

3 mies.
.

bdb

3 mies.
Człowiek i jego pies

Bardzo !

3 mies.

Dla ubogich...

3 mies.
Sporo lat minęło

Na moje oko plus 2...;)

3 mies.
Sporo lat minęło

Dopiero w tym wieku jesteś sobą . :)))

3 mies.
ślady

Bardzo dziękuję za Waszą obecność, słowa i DNO. t_erion, dziękuję. Jak zawsze patrzysz i widzisz, zwłaszcza, że wbrew pozorom fotografia dziecięca nie jest n...

3 mies.
Człowiek i jego pies

Adelwatne/ i

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

np.jestem tu...:))).. A wpadnij. ... . .Elbląg jest uznawany za atrakcyjne miejsce do życia, szczególnie dla osób szukających spokoju w porównaniu do dużych...

3 mies.
W blasku wiosennego słońca

Dziękuje za DNO...pozdrawiam:)

Chwile

Dziękuję.

3 mies.
***

Dziękuję.

3 mies.
Sporo lat minęło

Godnie

3 mies.
Sporo lat minęło

+++

3 mies.