Ostatnie komentarze


Gdańsk

Dobry kadr z fajną perspektywą

3 mies.
RHAPSODY IN BLUE

PE proszę :)

3 mies.
Karkonosze

Bardzo dobra robota.

3 mies.
Sketches

Oniryczne nad wyraz.

3 mies.
Opowieść o rowerze

Ładnie zkadrowane

3 mies.
Architektura w ruchu

Gratulacje ZD :)

3 mies.
Tokujący bażant

Expresja w łądnym swietle :)

3 mies.
.

Bardzo dziekuje za komentarze i oceny oraz Redakcji za DNO :)

3 mies.
Kolorowa torpeda

Piekny kadr :)

3 mies.
Galop

Ładnie dynamika zamrożona :)

3 mies.
Poranne biegi

Stęp z gracją :)

3 mies.
Lublin - ulica Rynek i Brama Rybna

Dynamicznie :)

3 mies.
Karkonosze

Bardzo ciekawe ujęcie. Ten wąski kadr fajnie podkreśla kontrast — spokój na górze i ta trudna, surowa droga na pierwszym planie.

3 mies.
diamenty ma u swoich stóp

magia:)

3 mies.
Opowieść o rowerze

Kadr podoba sie w ciepłej tonacji :)

3 mies.
rovelove II

Jakby ktoś tylko przemknął przez kadr — zostawiając po sobie ślad.

3 mies.
_ -  .

Dobre :)

3 mies.
rovelove I

Trochę jak rollercoaster… tylko bez pasów 😉

3 mies.
Pośród traw...

Ukryty… ale nie do końca 😉

3 mies.
WR

Trochę klimat jak u Christophera Nolana (te przejścia, przestrzeń, światło)

3 mies.
posprzątane...

na tak +

3 mies.
.

Instrument - to on gra tu "pierwsze skrzypce";)

3 mies.
_ -  .

Minimalizm i klimat — bardzo dobrze to działa.

3 mies.
Lublin - ul. Rynek i Brama Rybna

To wygląda jak kadr z filmu, w którym za chwilę wydarzy się coś ważnego — albo ktoś wejdzie w zupełnie inną opowieść.

3 mies.
Lato w mieście

Bardzo fajny, życiowy kadr. Ma swój klimat. To zdjęcie jest bardziej o obserwacji i atmosferze niż o "formie"

3 mies.
Gdańsk

Bardzo podoba mi się ten kontrast — duża forma z przodu i życie toczące się gdzieś dalej. Fajnie to gra.

3 mies.
Zachód słońca

malarsko

3 mies.
-+-

Bardzo klimatyczne miejsce i kadr. Ta cisza aż „wychodzi” ze zdjęcia.

3 mies.
To jest Elbląg

przecie widać:)

3 mies.
Galop

bdb

3 mies.
Klep house - Rathlin Island - N.Ireland

bdb

3 mies.
Zachód słońca

bdb

3 mies.

Piekna brzozowa "impresja";)

3 mies.
Gdańsk

Dobre

3 mies.
...

Jak to w zyciu - niektórzy dźwigają, inni pchają swój "ciężar"

3 mies.
...

fajne

3 mies.
Śniadanie na trawie

+++

3 mies.
Opowieść o rowerze

Polecam PE :)

3 mies.
Łuna

Smuga cienia

3 mies.
portret z dołu

O co chodzi ? Dziewczyna nie podziurawiona.

3 mies.
_MG_3744

Portret na plus.

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

Czytaj tytuł...i spełniaj marzenia...

3 mies.
posprzątane...

Podoba się.

3 mies.
Loner from Malham

+++

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

Zdjęcie powyżej to Elbląg ?

3 mies.
DONUT FACTORY

+++

3 mies.
Pierwiosnek

+++

3 mies.
diamenty ma u swoich stóp

Śliczniutkie.

3 mies.
Z kolcolistem

Ja też błysnę.

3 mies.
Carissa

Jak @blumen +++

3 mies.