Poza wygięciem czasoprzestrzeni podoba mi się ten błysk słońca rzeźbiący cienie na ścieżce rowerowej. Faaajniee
Wow! Jaki widok! Piękne warunki i modele!
Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Urokliwe
Z Sensem Życia wg. Monty Pythona mi się skojarzyło :) Wysublimowane foto...
Ciekawe górki tam są!
Pospolity, a ładny. :)
Ładne ma wdzianko
Dobrze wykorzystane atuty/wady szkła.
PE proszę :)
przyjemnie
Ładna scenka.
Światło dopisało bardzo
Jest co podziwiać
Ładne
Świetny POV i klimat
Wspaniała perspektywa
Geometria rozety działa na wyobraźnię. Ciekawy efekt.
Lubię takie mroczne zaułki
Dobre, na PE zwłaszcza czuć tę przestrzeń
bdb
+++!
@maro - możesz mieć rację :)
gratuluję...!
fajne...
podoba...
za a_Pole
Groźny pejzaż, wspaniała panorama.
ładnie...
ja tam czasem lubię "iść" pod prąd... ;)
+++
świetne!
za Małgorzatą
;))
Gratulacje
za Kamilem...
świetnie pokazana...
Poza wygięciem czasoprzestrzeni podoba mi się ten błysk słońca rzeźbiący cienie na ścieżce rowerowej. Faaajniee
Wow! Jaki widok! Piękne warunki i modele!
Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze!
Urokliwe
Z Sensem Życia wg. Monty Pythona mi się skojarzyło :) Wysublimowane foto...
Ciekawe górki tam są!
Pospolity, a ładny. :)
Ładne ma wdzianko
Dobrze wykorzystane atuty/wady szkła.
PE proszę :)
przyjemnie
Ładna scenka.
Światło dopisało bardzo
Jest co podziwiać
Ładne
Świetny POV i klimat
Wspaniała perspektywa
Geometria rozety działa na wyobraźnię. Ciekawy efekt.
Lubię takie mroczne zaułki
Dobre, na PE zwłaszcza czuć tę przestrzeń
bdb
bdb
+++!
@maro - możesz mieć rację :)
gratuluję...!
fajne...
podoba...
za a_Pole
Groźny pejzaż, wspaniała panorama.
bdb
bdb
+++!
+++!
+++!
ładnie...
+++!
ja tam czasem lubię "iść" pod prąd... ;)
+++
świetne!
za Małgorzatą
;))
+++!
+++!
Gratulacje
+++
za Kamilem...
Gratulacje
bdb
+++!
świetnie pokazana...