Ostatnie komentarze


Tokujący bażant

+++!

3 mies.
Stado Owiec

Zrobię inne foty i wrzucę:)

3 mies.
***

Dziękuję.

3 mies.
poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

Bardzo Wam dziękuję.

3 mies.
Lodowiec

+++:)

3 mies.
Stado Owiec

Może nie dowidzę...

3 mies.
Stado Owiec

papajedi kozy, Czeczen hoduje całe stado, na pierwszym planie faktycznie może być baranek:)

3 mies.
Marina Gdańsk

Bardzo dobre

3 mies.
Opowieść o rowerze

za mariag36

3 mies.
Stado Owiec

Toż to barany ...

3 mies.
Uszatek

Dobre, często je widuję w okolicy:)

3 mies.
sukcesja

Dobre:)

3 mies.
trochę koloru do PF... ;)

Fajny ślimak:)

3 mies.
rovelove III

+++:)

3 mies.
W Dolinie Mgieł

Dobre:)

3 mies.
Stado Owiec

Greenhorn dobra miejscówka na foty, jest stadnina koni, krowy, gęsi i kozy, fajny plener. Będę tam jechał niedługo

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

Ech. ...

3 mies.
poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

jak @a_Pole.

3 mies.
Ech pojechać gdzieś...

Nie mam z tym problemu.

3 mies.
Opowieść o rowerze

+++

3 mies.
_DSF9431

+++

3 mies.
trochę koloru do PF... ;)

Świetne

3 mies.
***

+++

3 mies.
na lubelskim smętarzu

+++

3 mies.
.   ..

ciekawe...

3 mies.
…

tak też się ciężko gra... ;) +++!

3 mies.
Prymulki samosiejki

+++

3 mies.
Chwile

TAK

3 mies.
stroiciel

dałbym tytuł: "no to se k...a pograłem..." ;)

3 mies.
...

bdb

3 mies.
Światło moją nawigacją

na PE poczułem jakbym tam był...

3 mies.
Majorka

S U P E R ! ! !

3 mies.
Wielki Piątek II

+++

3 mies.
Wielkanocna Zorza Polarna

efektownie...

3 mies.
Przedwiosenne

lubię takie odbicia...

3 mies.
Takie rzeczy tylko w Bieszczadach...

Były trzy żubry i dwa wilki, które przebiegły nieopodal żubrów. Nie zrobiło to jednak na tych ostatnich żadnego wrażenia. :)

3 mies.
lot w kosmos

świetne...

3 mies.
Wesołych świąt

bdb

3 mies.
Zmrożony na różowo wschód

+++!

3 mies.
...

bdb

3 mies.
przepowiednia

co się wykluło? ;) pozdrawiam

3 mies.
...

pięknie

Kozioł międzyplanowy

świetne!!!

3 mies.
...

Super ujęcie

IMG_20250410_195754

+++

3 mies.
...

BDB

Kolory Australii

podoba...

3 mies.
na smętarzu w Wąwolnicy

bdb!

3 mies.
`.`

;) +++!

3 mies.
Z króliczej nory

bdb

3 mies.