Ostatnie komentarze


1775909810290

Ciekawe te miotły!

3 mies.
Sporo lat minęło

papajedi: liczyłem od "in statu nascendi"

Magia poranka

Piękny widok!

3 mies.
 Goosenecks State Park

Kadr bdb, ostrość dziwna - kolorki plus

3 mies.
Tam gdzie rządzi chaos

dziękuję za odwiedziny i dobre słowo

3 mies.
WR

dobre

3 mies.
Thirst

Klimatyczne

3 mies.
...

Ciekawie

3 mies.
Architektura w ruchu

Bdb

3 mies.
Ucieczka

Świetne

3 mies.
...

ciekawie

3 mies.
Liquid Motion

Fajne

3 mies.
Zmrożony na różowo wschód

dziękuję za odwiedziny, oj było warto pooddychać i pospacerować

3 mies.
trochę koloru do PF... ;)

Extra klateczka :)

3 mies.
Heartbreaker

Podoba się

3 mies.
WR

dobre

3 mies.
Śniadanie na trawie

Fajne

3 mies.
Mglisty poranek

z klimatem

3 mies.
Mglisty wschód

dziękuję za odwiedziny

3 mies.
Krucha harmonia

....i ulotna :)

3 mies.
moda

Jest w tym zdjęciu taki lekko gorzki klimat — napis swoje, a rzeczywistość swoje.

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

W ładnym swietle :)

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Świetna perspektywa kadru z odbiciem :)

3 mies.
Ucieczka

Extra kadr :)

3 mies.
W Dolinie Mgieł

Jakby dwa światy spotkały się na chwilę — chłodny, ciemny i ten cieplejszy, bliżej ziemi, a mgła między nimi robi całą robotę.

3 mies.
Ucieczka

Z dowodem w dziobie — słabo to wygląda w aktach sprawy ;)

3 mies.
izolacja światów

Niby jedna scena, a każdy tu jest trochę w swoim świecie. Ona jakby zatrzymana w swojej chwili, chłopak w biegu, inni gdzieś obok… i wszystko mija się bez spo...

3 mies.
WR

Bardzo lubię takie kadry, które nie mówią wszystkiego wprost.

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

Ooo... długa rura...

3 mies.
-

Fajnie poprowadzone — oko samo idzie po tej linii.

3 mies.
sukcesja

Dużo tu znaczeń — i w człowieku, i w tym, co wokół.

3 mies.
...

Efekt jak z wnętrza rozpędzonego świata — trochę jak Shinkansen 🙂

3 mies.
Cześć! Zaprzyjaźnimy się? ;)

Przekonałeś mnie od pierwszego spojrzenia 😄

3 mies.
Obszar Natura 2000

Spokojny, dobrze poukładany kadr.

3 mies.
Jak w chmurach

Tak, mam podobne skojarzenie. Okruch lodu w obłokach :) Super :)

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Ooo .. .to ma moc

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Piękne "oko"

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

Pięknie wije się "wstążka" drogi. Podoba się

3 mies.
...

Pociągające...nie trudno w tym przypadku piszemy rozdzielnie...

3 mies.
***

Rozumiem, Twój wybór :)

3 mies.
Letni poranek w Pieninach

Urokliwe

3 mies.
Jak w chmurach

Pewnie gwiazdka z nieba

3 mies.
barwy jesieni...

Smaczne

3 mies.
Ucieczka

Bardzo dobre...może kontrastu troszkę

3 mies.
Krucha harmonia

Ciąg Fibonacciego

3 mies.
Słoneczko świeci

Taki fragment zaokienny mam rano z różnym światłem...

3 mies.
***

Nigdy za modą nie nadążałem Nawet buty mam 30 letnie...i

3 mies.
Lodowiec

Dziękuje za komentarze,oceny i ZD.

3 mies.
OUT OF SYNC

Ewa ugryzła jabłko i teraz czas wynosić się z raju.

3 mies.
WR

Podoba się

3 mies.