Ostatnie komentarze


Górki

Ciekawe górki tam są!

3 mies.
Trznadel

Pospolity, a ładny. :)

3 mies.
Trznadel

Ładne ma wdzianko

3 mies.
LEŚNE IMPRESJE

Dobrze wykorzystane atuty/wady szkła.

3 mies.
LEŚNE IMPRESJE

PE proszę :)

3 mies.
Jeziorko Bobrowe

przyjemnie

3 mies.
kładą uszy .. będzie fight

Ładna scenka.

3 mies.
posprzątane...

Światło dopisało bardzo

3 mies.
W Dolinie Mgieł

Jest co podziwiać

3 mies.
Jeziorko Bobrowe

Ładne

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Świetny POV i klimat

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

Wspaniała perspektywa

3 mies.
Krucha harmonia

Geometria rozety działa na wyobraźnię. Ciekawy efekt.

3 mies.
WR

Lubię takie mroczne zaułki

3 mies.
...

Dobre, na PE zwłaszcza czuć tę przestrzeń

3 mies.
...

bdb

3 mies.
...

bdb

3 mies.
***

+++!

3 mies.
ŚRODKIEM TORU

@maro - możesz mieć rację :)

3 mies.
Vernazza

gratuluję...!

3 mies.
..

fajne...

3 mies.
Bałtyk

podoba...

3 mies.
jesień na szlaku...

za a_Pole

3 mies.
Lodowiec

Groźny pejzaż, wspaniała panorama.

3 mies.
Simplon

bdb

3 mies.
Lublin - ul. Dominikańska

bdb

3 mies.
**

+++!

3 mies.

+++!

3 mies.
***

+++!

3 mies.
...

ładnie...

3 mies.
Kontrola

+++!

3 mies.
Nie ten kierunek

ja tam czasem lubię "iść" pod prąd... ;)

3 mies.
Zabawa rybim okiem

+++

3 mies.
Poranny taniec

świetne!

3 mies.
Poranne biegi

za Małgorzatą

3 mies.
ukłon...

;))

3 mies.
1000099290

+++!

3 mies.
...

+++!

3 mies.
"ECHOES OF THE NORTH WIND"

Gratulacje

3 mies.

+++

3 mies.
Andrzej

za Kamilem...

3 mies.
Galop

Gratulacje

3 mies.

bdb

3 mies.
1775244350778 albo okno Overtona

+++!

3 mies.
Mały świat

świetnie pokazana...

3 mies.
20200322_135458-2

;))

3 mies.
Samotnik

Dziękuję za odwiedziny i komentarze

3 mies.
KWIETNIOWO

piękne...

3 mies.
20200322_135144-1

coś, co dało w efekcie całkiem fajny krajobraz... ;)

3 mies.
LU

+++!

3 mies.