Ciekawa kompozycja. Myśle że czrno białe byłoby lepsze.
gratulacje.
Dobre
Podoba się
Podoba się bardzo. Dobre połączeniem żywej natury z martwą.
Fajna ta pajęczyna na budynku.
Bardzo dziękuję za oceny i komentarze :)
Miło mi. Pozdrawiam
Jakie ciekawe ujęcie! Podoba mi sie takie geometryczne ujęcie!
BDB
+++++
Wyjątkowo ufny był wobec ludzi. Jednak we wrześniu powinien być już trochę mądrzejszy...
Może być. Jest dobrze.
EXTRA ++++++++++++++++++++
@papajedi, @a_Pole, @maro dziekuję za uwagę.
@maro, niezła fabuła, lubię takie historie z życia wzięte :)))
Ładne bardzo:)
Bardzo misie:)
Dobry kadr.
Świetne.
Zgadzam się. Astrofotografia to magia.
:))
Dziękuję Wam pięknie :)
Świetnie na PE
Pięknie
Magia...
Bardzo...
Ładnie i delikatnie
Bdb
Pięknie jest
I tu także :)
Ładnie
Fajnie z tymi cieniami :)
No minkę ma niezłą :D
Ładniusi jegomość :)
Lubię takie zabawy i rozmycia :)
Bardzo ładnie pokazany :)
Za rezon :)
Urocza miejscówka :)
Ciekawa kompozycja. Myśle że czrno białe byłoby lepsze.
gratulacje.
Dobre
Dobre
Podoba się
Dobre
Podoba się
Podoba się bardzo. Dobre połączeniem żywej natury z martwą.
Dobre
Fajna ta pajęczyna na budynku.
Bardzo dziękuję za oceny i komentarze :)
Miło mi. Pozdrawiam
Jakie ciekawe ujęcie! Podoba mi sie takie geometryczne ujęcie!
BDB
+++++
+++++
BDB
Wyjątkowo ufny był wobec ludzi. Jednak we wrześniu powinien być już trochę mądrzejszy...
Może być. Jest dobrze.
EXTRA ++++++++++++++++++++
@papajedi, @a_Pole, @maro dziekuję za uwagę.
@maro, niezła fabuła, lubię takie historie z życia wzięte :)))
Ładne bardzo:)
Bardzo misie:)
Dobry kadr.
Świetne.
Zgadzam się. Astrofotografia to magia.
:))
Dziękuję Wam pięknie :)
Świetnie na PE
Pięknie
Magia...
Bardzo...
Ładnie i delikatnie
Podoba się
Bdb
Bardzo...
Pięknie jest
I tu także :)
Ładnie
Fajnie z tymi cieniami :)
Podoba się
Bdb
Ładnie
No minkę ma niezłą :D
Ładniusi jegomość :)
Lubię takie zabawy i rozmycia :)
Bardzo ładnie pokazany :)
Za rezon :)
Urocza miejscówka :)