Ostatnie komentarze


...

bdb

3 mies.
570

bdb!

3 mies.
Lublin - ul. Rynek i Brama Rybna

BDB

Stado Owiec

znam to jeziorko...

3 mies.
***

Urocze

Rudzik

świetnie... :)

3 mies.
**

nastrój grozy...

3 mies.
poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

BDB

K.

+++!

3 mies.
Bielik

BDB

...

zaległe: nawzajem... ;)

3 mies.
Ciało w grze światła

bdb!

3 mies.
Galop

super ujęcie

rovelove III

Extra te lovelove ;D

3 mies.
...

+++

3 mies.
chwila...

przepyszne... ;)

3 mies.
Mały świat

pięknie

-

Fajne

3 mies.
Chwile

bdb!

3 mies.
Zdzichu

jak poniżej

3 mies.
Marina Gdańsk

Podoba się

3 mies.
Horseshoe Bend

pięknie

.

za Kamilem...

3 mies.
Takie rzeczy tylko w Bieszczadach...

Tylko jeden ? Fajne spotkanie :)

3 mies.
klatka schodowa

+++

3 mies.
Lodowiec

pięknie

momentum... II

fajnie tło porozmywało...

3 mies.
559

+++

3 mies.
trochę koloru do PF... ;)

super

trochę koloru do PF... ;)

Zaskoczyłeś mnie ;)

3 mies.
Traktor

+++!

3 mies.
Lunatycy

BDB!

3 mies.
_MG_4979-2

Bdb

3 mies.
LEŚNA ROZGŁOŚNIA RADIOWA

świetny tytuł... ;)

3 mies.
Lodowiec

Pięknie jest

3 mies.
Ulica Rycerska

wciąga!

3 mies.
Street

Dobre

3 mies.
Świt

Jest klimacik

3 mies.
Carissa

Ciekawe spojrzenie.

3 mies.
Mglisty poranek

Zgrabny kwadracik

3 mies.
rovelove II

dzięki...! :))

3 mies.
WR

Fajne

3 mies.
rovelove I

bardzo dziękuję wszystkim :)

3 mies.

dziękuję Wam bardzo :)

3 mies.
poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

Świetna praca...zatrzymuje na dłużej

3 mies.

dziękuję :)

3 mies.
_DSF9431

ładnie

3 mies.
w krainie cienia

W pięknym świetle

3 mies.
ŚRODKIEM TORU

Bardzo fajne foto

3 mies.
...

Niezły speed :) Bardzo fajny kadr

3 mies.