No to czekamy :)
Jak by nie patrzeć, najszybsze nasze zwierzę lądowe. :)
Może być.
ŁAdny.
Solówka w najlepszym wydaniu.
+++
++++
Taki spokojny, a człowiek ma wrażenie, że za chwilę coś poleci – i lepiej nie stać na linii strzału 😉
Pięknie zmalowany.
@Kamil -Haha, czyli jednak weszłam na poziom tęgich głów, nawet o tym nie wiedząc , nieświadomie ;)
fajne
Dobre
świetne
Super
Bdb
dobre
Cudny :)
W pieknym swietle :)
Dziękuję wszystkim. @Kamil Mysiak - świetne skojarzenie. @Piotr Artemis - cieszę się, że tak to widzisz. @Piotr-M - dzięki za nutkę, fajnie dopełnia. @rezon...
Ładnie w nocnym klimacie :)
Świetny street :)
Dynamicznie :)
Świetnie :)
Tajemniczo we mgle :)
Klimatycznie w B&W :)
Jest piękny klimat. Gratulacje ZD
Jak gilotyna... dobrze, że daje kroka ;) Świetne.
Utopia, często tak bywa. Dziękuję. t_erion, dziękuję. Jednak myślę, że wielu tak potrafi...
Dobry strzał.
Dobre.
Fajne w konwersji (chyba, że jej nie było?) i światłocieniem. Lubię Twoją ulicę.
Damian dziękuję. Doceniam bardzo.
Artemis 3 ;) "Wobec" ostatnio robi furorę na salonach wśród tęgich głów :)
Świetna praca !!!!!
Fajnie gra tu kontrast między spokojem pierwszego planu a tym przemysłowym tłem gdzieś w oddali.
przepięknie uchwycona chwila
takie podwórka mają swój urok
Fajne miejsce
piękne miejsce
fajnie
Postapokaliptyczne nieco... Biedne te drzewa, ale kadr dobry
ekstra perspektywa
robi wrażenie
lubię
No to czekamy :)
Jak by nie patrzeć, najszybsze nasze zwierzę lądowe. :)
Może być.
ŁAdny.
Solówka w najlepszym wydaniu.
+++
++++
Taki spokojny, a człowiek ma wrażenie, że za chwilę coś poleci – i lepiej nie stać na linii strzału 😉
Pięknie zmalowany.
@Kamil -Haha, czyli jednak weszłam na poziom tęgich głów, nawet o tym nie wiedząc , nieświadomie ;)
fajne
Dobre
świetne
Dobre
Super
Bdb
Dobre
dobre
Bdb
Super
Cudny :)
W pieknym swietle :)
Dziękuję wszystkim. @Kamil Mysiak - świetne skojarzenie. @Piotr Artemis - cieszę się, że tak to widzisz. @Piotr-M - dzięki za nutkę, fajnie dopełnia. @rezon...
W pieknym swietle :)
Ładnie w nocnym klimacie :)
Świetny street :)
Dynamicznie :)
Świetnie :)
Tajemniczo we mgle :)
Klimatycznie w B&W :)
Jest piękny klimat. Gratulacje ZD
Jak gilotyna... dobrze, że daje kroka ;) Świetne.
Utopia, często tak bywa. Dziękuję. t_erion, dziękuję. Jednak myślę, że wielu tak potrafi...
Dobry strzał.
Dobre.
Fajne w konwersji (chyba, że jej nie było?) i światłocieniem. Lubię Twoją ulicę.
Damian dziękuję. Doceniam bardzo.
Artemis 3 ;) "Wobec" ostatnio robi furorę na salonach wśród tęgich głów :)
Świetna praca !!!!!
Fajnie gra tu kontrast między spokojem pierwszego planu a tym przemysłowym tłem gdzieś w oddali.
przepięknie uchwycona chwila
takie podwórka mają swój urok
Fajne miejsce
piękne miejsce
fajnie
Postapokaliptyczne nieco... Biedne te drzewa, ale kadr dobry
ekstra perspektywa
robi wrażenie
lubię
++++