Ostatnie komentarze


Niedługo się zazieleni.

No to czekamy :)

3 mies.
Sprinter

Jak by nie patrzeć, najszybsze nasze zwierzę lądowe. :)

3 mies.
Nad Bałtykiem

Może być.

3 mies.
Wąsaty

ŁAdny.

3 mies.
Sprinter

Solówka w najlepszym wydaniu.

3 mies.
We mgle.

+++

3 mies.
Ambonka

++++

3 mies.
chuligan z procą ;)

Taki spokojny, a człowiek ma wrażenie, że za chwilę coś poleci – i lepiej nie stać na linii strzału 😉

3 mies.
O poranku...

Pięknie zmalowany.

3 mies.
Wobec

@Kamil -Haha, czyli jednak weszłam na poziom tęgich głów, nawet o tym nie wiedząc , nieświadomie ;)

3 mies.
.

fajne

3 mies.
Gdańsk

Dobre

3 mies.
Dyrygent...albo niech ktoś podskoczy...

świetne

3 mies.
Elektrownia...

Dobre

3 mies.
spring tales from the forest...

Super

3 mies.
.

Bdb

3 mies.
Kombinat

Dobre

3 mies.
Młynek Tuszyn

dobre

3 mies.
sarenka

Bdb

3 mies.
chuligan z procą ;)

Super

3 mies.
Dynamiczny świt

Cudny :)

3 mies.
Poranny taniec

W pieknym swietle :)

3 mies.
Wobec

Dziękuję wszystkim. @Kamil Mysiak - świetne skojarzenie. @Piotr Artemis - cieszę się, że tak to widzisz. @Piotr-M - dzięki za nutkę, fajnie dopełnia. @rezon...

3 mies.
"Takie tango"

W pieknym swietle :)

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Ładnie w nocnym klimacie :)

3 mies.
Miejski miraż

Świetny street :)

3 mies.
tryptyk spod latarni cz.1

Dynamicznie :)

3 mies.
tryptyk spod latarni cz.3

Świetnie :)

3 mies.
O świcie

Tajemniczo we mgle :)

3 mies.
Kombinat

Klimatycznie w B&W :)

3 mies.
Nad rzeką

Jest piękny klimat. Gratulacje ZD

Elektrownia...

Jak gilotyna... dobrze, że daje kroka ;) Świetne.

wszystko jedno kiedy, za wiele lat, wkrótce

Utopia, często tak bywa. Dziękuję. t_erion, dziękuję. Jednak myślę, że wielu tak potrafi...

3 mies.
Miejski miraż

Dobry strzał.

Kombinat

Dobre.

NOC NA ZIEMI

Fajne w konwersji (chyba, że jej nie było?) i światłocieniem. Lubię Twoją ulicę.

A Meadow Full Of Flowers

Damian dziękuję. Doceniam bardzo.

Wobec

Artemis 3 ;) "Wobec" ostatnio robi furorę na salonach wśród tęgich głów :)

Nad rzeką

Świetna praca !!!!!

3 mies.
Kombinat

Fajnie gra tu kontrast między spokojem pierwszego planu a tym przemysłowym tłem gdzieś w oddali.

3 mies.
Ukryta zatoka

przepięknie uchwycona chwila

3 mies.
LU

takie podwórka mają swój urok

3 mies.
Młynek Tuszyn

Fajne miejsce

3 mies.
Na północy Australii

piękne miejsce

3 mies.
Wobec

fajnie

3 mies.
Kombinat

Postapokaliptyczne nieco... Biedne te drzewa, ale kadr dobry

3 mies.
Bór nad Czerwonem

ekstra perspektywa

3 mies.
Elektrownia...

robi wrażenie

3 mies.
Nad Bałtykiem

lubię

3 mies.
NOC NA ZIEMI

++++

3 mies.