Ostatnie komentarze


moda

Dobre.

Thirst

annakam GosiaKoss Dziękuję.

Czarny sport też ma swój minimalizm

Dobre

3 mies.
Foresta di Sant'Antonio

Ładnie

3 mies.
Buntownik

Doskonale widać jakość sprzętu, a to bardzo pomaga każdej fotografii.

Patrząc na Śnieżne Kotły

BDB

3 mies.
NA UWIĘZI

Ładne

3 mies.
Thirst

Fajny klimat

3 mies.
_MG_4904-2

@ annuszka0112 Swoim wpisem uratowałaś to zdjęcie, dziękuję :)

...Halo, tu jestem :)

Dobre

3 mies.
...

Fajne

3 mies.
Kombinat

Fajne jest

3 mies.
CHORWACJA

Ładnie

3 mies.
MOSZNA

Niesamowita architektura

3 mies.
LAC LEMAN

Ciekawe miejsce. Dobrze pokazane

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Nocne rytmy. Podoba się.

3 mies.
chuligan z procą ;)

Chuligan ustrzeli zaraz sowe

3 mies.
...Halo, tu jestem :)

Udaje że głos dochodzi z innego kierunku.

3 mies.
Szczecin

Podoba się

3 mies.
Wobec

Czas nie czeka na nikogo i na Ciebie też nie poczeka. Dobry fot https://youtu.be/vC0Qt1lvLq8?si=vh89IdSr5kC-XxRL

3 mies.
LU

Urokliwe miejsce.

3 mies.
.

Podaba się wzdłuż i w szerz. Gratulacje ZD

3 mies.
.

Magiczny, deliryczny sen.

3 mies.
Nad wodą

lubię klimat +++

3 mies.
Rudzik

+++👍

3 mies.
Sprinter

:) świetnie złapane !!!

3 mies.
chuligan z procą ;)

znowu będzie polował :) - mega foto !!!

3 mies.
sarenka

😁 piękna jest bardzo, fajowska fotka 👍

3 mies.
"Takie tango"

cudnie w kadrze !!!

3 mies.
Kombinat

znakomite foto 👏👏👏👍 - dla mnie SUPER !!!

3 mies.
Królowa vinohradu

bardzo pięknie pokazane 👏👍

3 mies.
Szachownica kostkowata

koniecznie na PE, śliczna praca 👏👏👏

3 mies.
Elektrownia...

świetne miejsce z dużym foto potencjałem - twój kadr to potwierdza - dla mnie SUPER !!!

3 mies.
NOC NA ZIEMI

porządny nocny miejski kadr, świetna tonacja - lubię bardzo !!!

3 mies.
Zachód słońca

extra,w to mi graj:)

3 mies.
W drodze do...

podoba się bardzo !!!

3 mies.
A Meadow Full Of Flowers

porządna, bardzo przemyślana praca - gratuluję DNO !!!

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

!!!:)

3 mies.
Poranek

ale scenka:)

3 mies.
O poranku...

dobre

3 mies.
Ukryta zatoka

wow,dobre jest,kolorki..

3 mies.
Na północy Australii

spokój,ładnie

3 mies.
A Meadow Full Of Flowers

Intrygujące

3 mies.
Wobec

Ładne kontrasty

3 mies.
Stara wierzba

Dobre. A jak pięknie kończą.

Na do widzenia

Dopero będzie, bo nie mam :) Jakby było trzeba, to by była figa z makiem ;)

Na do widzenia

Oj, to nie było dla nas łatwe pożegnanie. ;) Kamilu, naprawdę nie trzeba było.:) Dzięki. Greenhorn pomian3 GosiaKoss Dziękuję.

3 mies.
Koncert życzeń.

Ładnie, ale za Kamilami... ;))

3 mies.
.

Jak bym już gdzieś kiedyś widział. Mega.

3 mies.
Rozlewiska w ponury dzień

Piękna miejscówka.