Ostatnie komentarze


Sprinter

Joga w ładnym swietle :)

3 mies.
1000099874

Dobry portret :)

3 mies.
LU

W ładnym swietle :)

3 mies.
.

super

3 mies.
APRIL BLOOM PALETTE

wiosna... pięknie

3 mies.
Pani z parasaolem

Dobry kadr diagonalny :)

3 mies.
Wędrowiec Botswany

Dobre kolory:)

3 mies.
jajo

Fajne bardzo :)

3 mies.
Szachownica kostkowata

ładnie

3 mies.
Nowe pokolenie

Pokolenia....swietny kadr :)

3 mies.
Królowa vinohradu

najs

3 mies.
Nad Bałtykiem

spoko

3 mies.
"Takie tango"

"Te Żuraw! ty nie jesteś Kung-fu Panda!" klawa fota!

3 mies.
W OPARACH CODZIENNOŚCI

bardzo dobre

3 mies.
W OPARACH CODZIENNOŚCI

Blaski i cienie prozy życia....

3 mies.
Kombinat

BDB

3 mies.
Ambonka

+++++

3 mies.
chuligan z procą ;)

BDB

3 mies.
Ambonka

fajny ten dywan

3 mies.
chuligan z procą ;)

bdb

3 mies.
Kogut

na tak

3 mies.
Sprinter

fajny kicaj

3 mies.
...Halo, tu jestem :)

dobre

3 mies.
Rudzik

uadnie

3 mies.
LU

... fajnie w kontrze do światła.

3 mies.
W OPARACH CODZIENNOŚCI

Smutna codzienność... chciałoby się zacytować B.Smolenia "Ludzie dlaczego jesteście tacy smutni, przecież jedziecie do pracy"

3 mies.
Foresta di Sant'Antonio

git

3 mies.
Mont Blanc

fajne

3 mies.
APRIL BLOOM PALETTE

Pięknie grają te „donutowe” rozmycia – dobrze się to spina z tytułem i daje taki lekki, wiosenny klimat.

3 mies.
APRIL BLOOM PALETTE

+++++

3 mies.
W OPARACH CODZIENNOŚCI

Fajnie grają odbicia i zaparowane szyby – wygląda to jakby każdy był trochę zamknięty w swoim świecie.

3 mies.
LU

Bardzo dobrze działają tu cienie – szczególnie relacja przechodnia i jego cienia z ptakami.

3 mies.
...

Wciagajace bardzo :)

3 mies.
.

Dziekuje bardzo za komenatrze i oceny oraz Redakcji za ZD :)

3 mies.
Buntownik

@Aktywny_Przemytnik - ale kroić dobrym scyzorykiem też trzeba umieć ;-)

APRIL BLOOM PALETTE

PE proszę :)

3 mies.
LU

Wyścig z cieniem. Dobre.

3 mies.
W OPARACH CODZIENNOŚCI

PE proszę :)

3 mies.
Belpberg

Dziękuje za komentarze, oceny i DNO.

3 mies.
memory of home

bdb

3 mies.
MOSZNA

szkoda, że nie skorygowane pochylenie, jakość techniczna bdb

W etiopskiej chacie

Dziękuję.

3 mies.
LU

Dzięki za DNO :)

3 mies.
W etiopskiej chacie

To jest świetne

3 mies.
Wąsaty

Piękne

3 mies.
Koncert życzeń.

Ciekawe

3 mies.
Gulosus aristotelis humanoid

Zajebi..!! Tu będzie.... trzy. Fajne te "czujki" ;) Wrócę tu jeszcze w dzień, bo oczy teraz przemęczone. Wtedy lepiej nawgapiam.

Na do widzenia

... I dwa...

Loner from Malham

I raz...

Nowe pokolenie

Świetne. Gada bardzo.