Joga w ładnym swietle :)
Dobry portret :)
W ładnym swietle :)
super
wiosna... pięknie
Dobry kadr diagonalny :)
Dobre kolory:)
Fajne bardzo :)
ładnie
Pokolenia....swietny kadr :)
najs
spoko
"Te Żuraw! ty nie jesteś Kung-fu Panda!" klawa fota!
bardzo dobre
Blaski i cienie prozy życia....
BDB
+++++
fajny ten dywan
bdb
na tak
fajny kicaj
dobre
uadnie
... fajnie w kontrze do światła.
Smutna codzienność... chciałoby się zacytować B.Smolenia "Ludzie dlaczego jesteście tacy smutni, przecież jedziecie do pracy"
git
fajne
Pięknie grają te „donutowe” rozmycia – dobrze się to spina z tytułem i daje taki lekki, wiosenny klimat.
Fajnie grają odbicia i zaparowane szyby – wygląda to jakby każdy był trochę zamknięty w swoim świecie.
Bardzo dobrze działają tu cienie – szczególnie relacja przechodnia i jego cienia z ptakami.
Wciagajace bardzo :)
Dziekuje bardzo za komenatrze i oceny oraz Redakcji za ZD :)
@Aktywny_Przemytnik - ale kroić dobrym scyzorykiem też trzeba umieć ;-)
PE proszę :)
Wyścig z cieniem. Dobre.
Dziękuje za komentarze, oceny i DNO.
szkoda, że nie skorygowane pochylenie, jakość techniczna bdb
Dziękuję.
Dzięki za DNO :)
To jest świetne
Piękne
Ciekawe
Zajebi..!! Tu będzie.... trzy. Fajne te "czujki" ;) Wrócę tu jeszcze w dzień, bo oczy teraz przemęczone. Wtedy lepiej nawgapiam.
... I dwa...
I raz...
Świetne. Gada bardzo.
Joga w ładnym swietle :)
Dobry portret :)
W ładnym swietle :)
super
wiosna... pięknie
Dobry kadr diagonalny :)
Dobre kolory:)
Fajne bardzo :)
ładnie
Pokolenia....swietny kadr :)
najs
spoko
"Te Żuraw! ty nie jesteś Kung-fu Panda!" klawa fota!
bardzo dobre
Blaski i cienie prozy życia....
BDB
+++++
BDB
fajny ten dywan
bdb
na tak
fajny kicaj
dobre
uadnie
... fajnie w kontrze do światła.
Smutna codzienność... chciałoby się zacytować B.Smolenia "Ludzie dlaczego jesteście tacy smutni, przecież jedziecie do pracy"
git
fajne
Pięknie grają te „donutowe” rozmycia – dobrze się to spina z tytułem i daje taki lekki, wiosenny klimat.
+++++
Fajnie grają odbicia i zaparowane szyby – wygląda to jakby każdy był trochę zamknięty w swoim świecie.
Bardzo dobrze działają tu cienie – szczególnie relacja przechodnia i jego cienia z ptakami.
Wciagajace bardzo :)
Dziekuje bardzo za komenatrze i oceny oraz Redakcji za ZD :)
@Aktywny_Przemytnik - ale kroić dobrym scyzorykiem też trzeba umieć ;-)
PE proszę :)
Wyścig z cieniem. Dobre.
PE proszę :)
Dziękuje za komentarze, oceny i DNO.
bdb
szkoda, że nie skorygowane pochylenie, jakość techniczna bdb
Dziękuję.
Dzięki za DNO :)
To jest świetne
Piękne
Ciekawe
Zajebi..!! Tu będzie.... trzy. Fajne te "czujki" ;) Wrócę tu jeszcze w dzień, bo oczy teraz przemęczone. Wtedy lepiej nawgapiam.
... I dwa...
I raz...
Świetne. Gada bardzo.