Piękna praca :)
Super jest ....Gratki :)
Niechybnie zdjęcie.
ŁAdnie.
Koło mnie na jeziorze taki widok dają kormorany. +++
Dziękuję za konstruktywne uwagi. W tym przypadku sprzęt był kiepski i problem z kadrowaniem na malutkim wyświetlaczu..
Co to jest ?
Bez tytułu? bez opisu ? Jak to oceniać. ++++ ;)
👌👌👌
Wyg się.
+++
ŁAdnie
Ta wersja bardziej mi się podoba.
fajne te pączki z dziurką :) +++
Malowniczo pięknie!
Gratulacje. :)
pięknie pokazany na gałązce, a tło aż miło współpracuje z jego kolorami
Dziękuję.
Dziękuję. :)
Wymagający, ale skoro myślałeś, to pewnie kiedyś myśl zmaterializujesz. :) Dziękuję.
Dziękuję kolegom za słowa i obecność. Doceniam. Także wydźwięk humorystyczny. :)
świetna kompozycja - wyczekany moment !!!
znakomity ekspresyjny kadr 👏👍
koniecznie na PE, świetna fota !!!
gdyby tak pomnożyć przez siebie (podnieść do kwadratu) to zyskałoby na kolorach i klimacie, ale i tak MZ dobre, pozdrawiam
bardzo dobre, piękne plany, światło, tonacja +++
zatrzymała mnie ta praca, ma coś w sobie, podoba się bardzo +++
Fajne, długie cienie. Robi wrażenie
Świetna kompozycja, zrównoważony kadr no i ta postać...
Bardzo dobre!
Te smugi światła fajnie tu zagrały
Świetna scenka z życia miasta
Extra
Dziękuję pięknie za poczucie DNA, wszak miłe to uczucie ;)
valdekj Piotr Dziękuję za komentarze.
Sinus...prawie
Bdb
Dobrze w kolorach to się trzyma
Piękna praca :)
Super jest ....Gratki :)
Niechybnie zdjęcie.
ŁAdnie.
Koło mnie na jeziorze taki widok dają kormorany. +++
Dziękuję za konstruktywne uwagi. W tym przypadku sprzęt był kiepski i problem z kadrowaniem na malutkim wyświetlaczu..
Co to jest ?
Bez tytułu? bez opisu ? Jak to oceniać. ++++ ;)
👌👌👌
Wyg się.
+++
+++
+++
+++
+++
ŁAdnie
Ta wersja bardziej mi się podoba.
fajne te pączki z dziurką :) +++
Malowniczo pięknie!
Gratulacje. :)
pięknie pokazany na gałązce, a tło aż miło współpracuje z jego kolorami
Dziękuję.
Dziękuję. :)
Wymagający, ale skoro myślałeś, to pewnie kiedyś myśl zmaterializujesz. :) Dziękuję.
Dziękuję kolegom za słowa i obecność. Doceniam. Także wydźwięk humorystyczny. :)
świetna kompozycja - wyczekany moment !!!
znakomity ekspresyjny kadr 👏👍
koniecznie na PE, świetna fota !!!
gdyby tak pomnożyć przez siebie (podnieść do kwadratu) to zyskałoby na kolorach i klimacie, ale i tak MZ dobre, pozdrawiam
bardzo dobre, piękne plany, światło, tonacja +++
zatrzymała mnie ta praca, ma coś w sobie, podoba się bardzo +++
Fajne, długie cienie. Robi wrażenie
Świetna kompozycja, zrównoważony kadr no i ta postać...
Bardzo dobre!
Te smugi światła fajnie tu zagrały
Świetna scenka z życia miasta
Extra
Dziękuję pięknie za poczucie DNA, wszak miłe to uczucie ;)
valdekj Piotr Dziękuję za komentarze.
Sinus...prawie
Bdb
Bdb
Bdb
Dobrze w kolorach to się trzyma
Bdb
Bdb
Bdb
Bdb
Bdb
Bdb