Lubię tak z niskim kluczem, ale palnik preferuję większy. Ciekawe w formie
@waldekj Dzięki. Low key zawsze wydobywa to, co najważniejsze:)
Dobry jest portrecicho :)
@Kamil Mysiak Dziękuję.
Ta oszczędność światła daje fajne efekty
Uroczo bardzo na Ciebie zerknęła. Bardzo na tak w momencie, kadrze, kolorze no i w... uczuciu ;) Wszystkie supery mi na Ciebie pójdą :)
Jak wulkan. Piękne
Interesujące.
Urocze.
Pięknie w tym światełku.
Mocne wprowadzenie, a i ciężkie zarazem. Poprowadziłeś świetnie na głównego bohatera. Ładnie mu zrobiłeś zarówno z góry i dołu. Plus świetny warun... czego chci...
Myślałem o takim kotku, może kiedyś :) Pięknie w kadrze.
Dobre.
Piękne.
Robi duże wrażenie. Świetne jest.
Świetny portret z pomysłem. Gratuluję denka ;)
No proszę jak Kolega zakręcił wielorybem... płetwal? ;) Fajnie, że u Ciebie różnorodność fotograficzna. Gratuluję znalezienia się na DNIE ;)
Ładne z tymi przebiciami światła...
Tak miało być i tak podoba mi się. Będzie w bw in publico?
O blisko mnie ;) Może kiedyś wpadniemy na siebie ;) Ja Wieprz okupuję jak coś najbardziej ;) Ładny natural.
I pięknie. Też tak na cyfrze robiłem często.
Podoba mi się to.
Pięknie:)
Kamilu, nie było konwersji. Czasem od razu ustawiam na B&W żeby tak przez wizjer patrzeć.
Super!
Piękny minimaluizm:)
Przegapiłem :) A miodne jest.
Modliszka po lewej :) Piękny nastrój, tak jak lubię.
Ekspresyjne
Świetna ta postać na pierwszym planie
Zacne co nie jest nowością u Ciebie.
Tak. Jest emocja, z koszulką tym lepiej.
Urodziwe dywaniki.
Fajne w kolorze I kadrem.
Świetne.
Fajne. Szkoda, że ciutkę brakuje góry i dołu. Skoro tak to jeszcze bardziej bym przyciął górę :)
Świetny portret:))
Bardzo ładna praca
Lubię.
Super modelka i stylizacja:))
Tak.
filmowy portret:)
Niesamowite fotografie natury z bliskiego mi regionu.
Pięknie zgrywa się kolorystycznie z tłem. fajne.
On nie jest spokojny, on jest na maksa wkurzony. :)
B.ładnie
Robi wrażenie
Mokre tango. ;) Super.
Bdb
Fajniutki
Lubię tak z niskim kluczem, ale palnik preferuję większy. Ciekawe w formie
@waldekj Dzięki. Low key zawsze wydobywa to, co najważniejsze:)
Dobry jest portrecicho :)
@Kamil Mysiak Dziękuję.
Ta oszczędność światła daje fajne efekty
Uroczo bardzo na Ciebie zerknęła. Bardzo na tak w momencie, kadrze, kolorze no i w... uczuciu ;) Wszystkie supery mi na Ciebie pójdą :)
Jak wulkan. Piękne
Interesujące.
Urocze.
Pięknie w tym światełku.
Mocne wprowadzenie, a i ciężkie zarazem. Poprowadziłeś świetnie na głównego bohatera. Ładnie mu zrobiłeś zarówno z góry i dołu. Plus świetny warun... czego chci...
Myślałem o takim kotku, może kiedyś :) Pięknie w kadrze.
Dobre.
Piękne.
Robi duże wrażenie. Świetne jest.
Świetny portret z pomysłem. Gratuluję denka ;)
No proszę jak Kolega zakręcił wielorybem... płetwal? ;) Fajnie, że u Ciebie różnorodność fotograficzna. Gratuluję znalezienia się na DNIE ;)
Ładne z tymi przebiciami światła...
Tak miało być i tak podoba mi się. Będzie w bw in publico?
O blisko mnie ;) Może kiedyś wpadniemy na siebie ;) Ja Wieprz okupuję jak coś najbardziej ;) Ładny natural.
I pięknie. Też tak na cyfrze robiłem często.
Podoba mi się to.
Pięknie:)
Kamilu, nie było konwersji. Czasem od razu ustawiam na B&W żeby tak przez wizjer patrzeć.
Super!
Piękny minimaluizm:)
Przegapiłem :) A miodne jest.
Modliszka po lewej :) Piękny nastrój, tak jak lubię.
Ekspresyjne
Świetna ta postać na pierwszym planie
Zacne co nie jest nowością u Ciebie.
Tak. Jest emocja, z koszulką tym lepiej.
Urodziwe dywaniki.
Fajne w kolorze I kadrem.
Świetne.
Fajne. Szkoda, że ciutkę brakuje góry i dołu. Skoro tak to jeszcze bardziej bym przyciął górę :)
Świetny portret:))
Bardzo ładna praca
Lubię.
Super modelka i stylizacja:))
Tak.
filmowy portret:)
Niesamowite fotografie natury z bliskiego mi regionu.
Pięknie zgrywa się kolorystycznie z tłem. fajne.
On nie jest spokojny, on jest na maksa wkurzony. :)
B.ładnie
Robi wrażenie
Mokre tango. ;) Super.
Bdb
Fajniutki