Ostatnie komentarze


…

Lubię tak z niskim kluczem, ale palnik preferuję większy. Ciekawe w formie

…

@waldekj Dzięki. Low key zawsze wydobywa to, co najważniejsze:)

3 mies.
1000099874

Dobry jest portrecicho :)

Cień

@Kamil Mysiak Dziękuję.

3 mies.
…

Ta oszczędność światła daje fajne efekty

3 mies.
Na do widzenia

Uroczo bardzo na Ciebie zerknęła. Bardzo na tak w momencie, kadrze, kolorze no i w... uczuciu ;) Wszystkie supery mi na Ciebie pójdą :)

Krucha harmonia

Jak wulkan. Piękne

Cień

Interesujące.

Zawilec wieczorny

Urocze.

Zawilec wieczorny

Pięknie w tym światełku.

3 mies.
Loner from Malham

Mocne wprowadzenie, a i ciężkie zarazem. Poprowadziłeś świetnie na głównego bohatera. Ładnie mu zrobiłeś zarówno z góry i dołu. Plus świetny warun... czego chci...

wszystko jedno kiedy, za wiele lat, wkrótce

Myślałem o takim kotku, może kiedyś :) Pięknie w kadrze.

Sprinter

Dobre.

w krainie cienia

Piękne.

Jezioro Białe

Robi duże wrażenie. Świetne jest.

poza samą chwilą i tym co ją wypełnia

Świetny portret z pomysłem. Gratuluję denka ;)

Kwiecień

No proszę jak Kolega zakręcił wielorybem... płetwal? ;) Fajnie, że u Ciebie różnorodność fotograficzna. Gratuluję znalezienia się na DNIE ;)

Belpberg

Ładne z tymi przebiciami światła...

Zatoka Pucka

Tak miało być i tak podoba mi się. Będzie w bw in publico?

Wiosna

O blisko mnie ;) Może kiedyś wpadniemy na siebie ;) Ja Wieprz okupuję jak coś najbardziej ;) Ładny natural.

NOC NA ZIEMI

I pięknie. Też tak na cyfrze robiłem często.

Za czym kolejka ta stoi

Podoba mi się to.

Królowa vinohradu

Pięknie:)

3 mies.
NOC NA ZIEMI

Kamilu, nie było konwersji. Czasem od razu ustawiam na B&W żeby tak przez wizjer patrzeć.

3 mies.
"Takie tango"

Super!

3 mies.
Ambonka

Piękny minimaluizm:)

3 mies.
.

Przegapiłem :) A miodne jest.

O świcie

Modliszka po lewej :) Piękny nastrój, tak jak lubię.

Miejski miraż

Ekspresyjne

3 mies.
Elektrownia...

Świetna ta postać na pierwszym planie

3 mies.
chuligan z procą ;)

Zacne co nie jest nowością u Ciebie.

Wielki mały człowiek

Tak. Jest emocja, z koszulką tym lepiej.

O poranku...

Urodziwe dywaniki.

Trznadel

Fajne w kolorze I kadrem.

Sprinter

Świetne.

Idzie burza.

Fajne. Szkoda, że ciutkę brakuje góry i dołu. Skoro tak to jeszcze bardziej bym przyciął górę :)

_MG_3744

Świetny portret:))

3 mies.
W drodze do...

Bardzo ładna praca

Przebudzenie

Lubię.

_MG_5110

Super modelka i stylizacja:))

3 mies.
.

Tak.

_MG_4904-2

filmowy portret:)

3 mies.

Niesamowite fotografie natury z bliskiego mi regionu.

3 mies.
Wąsaty

Pięknie zgrywa się kolorystycznie z tłem. fajne.

3 mies.
chuligan z procą ;)

On nie jest spokojny, on jest na maksa wkurzony. :)

3 mies.
...

B.ładnie

3 mies.
"Takie tango"

Robi wrażenie

"Takie tango"

Mokre tango. ;) Super.

3 mies.
Wielki mały człowiek

Bdb

3 mies.
Rudzik

Fajniutki

3 mies.