Ostatnie komentarze


Drzewko szczęścia

Światło i spokój – bardzo ładnie uchwycony moment.

3 mies.
Sketches

Dziękuję za komentarze i DNO.

Muezim jeszcze nie nawoływał do modlitwy

Cisza przed modlitwą – bardzo dobrze oddany nastrój i światło.

3 mies.
We mgle.

Pięknie.

LU

W środku cisza i codzienność, a za bramą już inne tempo życia – fajnie uchwycony kontrast.

3 mies.
Lublin - ul. Rybna

Fajne smugi

3 mies.
Echoes of Geometry

Granica między światem a geometrią złapana idealnie – jeszcze krok i po nim 😄. Dla mnie super ;)

3 mies.
...

Chyba dziś burgerów nie będzie, ale nadzieja jeszcze stoi pod drzwiami ;)

3 mies.
.

Minimalistycznie, ale z ogromnym efektem. Super !

3 mies.
LAC LEMAN

Fontanna pięknie dominuje i prowadzi oko. A opis ciekawy, bo właśnie takie charakterystyczne miejsca sprawiają, że miasto staje się bardziej „oswojone” i łatw...

3 mies.
Kwiecień

Dziękuję. W tym za DNO, niespodziewałem się. :)

3 mies.
Nad rzeką

Pięknie jest. Gratulacje.

3 mies.
Nil

Plusy

3 mies.
.

+++

3 mies.
LU

DOBRE

3 mies.
Poranek

+++

3 mies.
Na północy Australii

+++

3 mies.
Wobec

... ciekawe.

3 mies.
W etiopskiej chacie

+++

3 mies.
.

+++

3 mies.
We mgle.

... jest Ok.

3 mies.
ŚRODKIEM TORU

Za Maro.... :)

3 mies.
BLASKI I CIENIE

Kadr w ładnym swietle :)

3 mies.
LAC LEMAN

Ładny kadr w swietle poranka z opisem :)

3 mies.
Na północy Australii

Ten krajobraz podobny do naszych. +++:)

3 mies.
LU

No tak zazwyczaj jest w takich dzielniach. W Warszawie takie klimaty na Ząbkowskiej i na Szmulkach, chociaż coraz mniej z każdym rokiem...

3 mies.
LU

@rezon: to Lubartowska, słynna z możliwości otrzymania oklepu od tubylców ;) Ale czego się nie robi by podziwiać uroki podwórek ;)

3 mies.
LU

Fajne takie od zaplecza. Widzę że w LU podwórka zachowały jeszcze dawny klimat. Trza się wybrać na mały rezonans :)

3 mies.
Wobec

W poszukiwaniu straconego czasu... Bardzo działa na wyobraźnię ten kadr

3 mies.
W etiopskiej chacie

Fajne z tym ostrym snopem światła

3 mies.
LU

Świetny kadr :)

3 mies.
.

Jak anioł stróż...

3 mies.
Wobec

Świetny kadr, swiatło & cień :)

3 mies.
LAC LEMAN

PE proszę :)

3 mies.
O poranku...

৻( •̀ ᗜ •́ ৻)

Lublin wczesnym rankiem

Świetnie z kontry :)

3 mies.
Jezioro Białe

Piekny kadr z lustrem :)

3 mies.
W etiopskiej chacie

Ładnie swiatłem malowany obraz :)

3 mies.
Echoes of Geometry

Fajne

3 mies.
Wobec

Super

3 mies.
Nad rzeką

Super

3 mies.
Obserwatorzy

poświęcając samolot, szeroka panorama mogłaby być ciekawsza

Fun

Fun fanek:)

3 mies.
SZUKAJĄC KADRU . . .

Dobre

3 mies.
***

BDB

3 mies.
Wobec

Ciekawe

3 mies.
Great Blue Heron

klawo

3 mies.
Happiness

sympatico

3 mies.
Ukryta zatoka

ładnie tu

3 mies.
Poranek

słit

3 mies.