Światło i spokój – bardzo ładnie uchwycony moment.
Dziękuję za komentarze i DNO.
Cisza przed modlitwą – bardzo dobrze oddany nastrój i światło.
Pięknie.
W środku cisza i codzienność, a za bramą już inne tempo życia – fajnie uchwycony kontrast.
Fajne smugi
Granica między światem a geometrią złapana idealnie – jeszcze krok i po nim 😄. Dla mnie super ;)
Chyba dziś burgerów nie będzie, ale nadzieja jeszcze stoi pod drzwiami ;)
Minimalistycznie, ale z ogromnym efektem. Super !
Fontanna pięknie dominuje i prowadzi oko. A opis ciekawy, bo właśnie takie charakterystyczne miejsca sprawiają, że miasto staje się bardziej „oswojone” i łatw...
Dziękuję. W tym za DNO, niespodziewałem się. :)
Pięknie jest. Gratulacje.
Plusy
+++
DOBRE
... ciekawe.
... jest Ok.
Za Maro.... :)
Kadr w ładnym swietle :)
Ładny kadr w swietle poranka z opisem :)
Ten krajobraz podobny do naszych. +++:)
No tak zazwyczaj jest w takich dzielniach. W Warszawie takie klimaty na Ząbkowskiej i na Szmulkach, chociaż coraz mniej z każdym rokiem...
@rezon: to Lubartowska, słynna z możliwości otrzymania oklepu od tubylców ;) Ale czego się nie robi by podziwiać uroki podwórek ;)
Fajne takie od zaplecza. Widzę że w LU podwórka zachowały jeszcze dawny klimat. Trza się wybrać na mały rezonans :)
W poszukiwaniu straconego czasu... Bardzo działa na wyobraźnię ten kadr
Fajne z tym ostrym snopem światła
Świetny kadr :)
Jak anioł stróż...
Świetny kadr, swiatło & cień :)
PE proszę :)
৻( •̀ ᗜ •́ ৻)
Świetnie z kontry :)
Piekny kadr z lustrem :)
Ładnie swiatłem malowany obraz :)
Fajne
Super
poświęcając samolot, szeroka panorama mogłaby być ciekawsza
Fun fanek:)
Dobre
BDB
Ciekawe
klawo
sympatico
ładnie tu
słit
Światło i spokój – bardzo ładnie uchwycony moment.
Dziękuję za komentarze i DNO.
Cisza przed modlitwą – bardzo dobrze oddany nastrój i światło.
Pięknie.
W środku cisza i codzienność, a za bramą już inne tempo życia – fajnie uchwycony kontrast.
Fajne smugi
Granica między światem a geometrią złapana idealnie – jeszcze krok i po nim 😄. Dla mnie super ;)
Chyba dziś burgerów nie będzie, ale nadzieja jeszcze stoi pod drzwiami ;)
Minimalistycznie, ale z ogromnym efektem. Super !
Fontanna pięknie dominuje i prowadzi oko. A opis ciekawy, bo właśnie takie charakterystyczne miejsca sprawiają, że miasto staje się bardziej „oswojone” i łatw...
Dziękuję. W tym za DNO, niespodziewałem się. :)
Pięknie jest. Gratulacje.
Plusy
+++
DOBRE
+++
+++
... ciekawe.
+++
+++
... jest Ok.
Za Maro.... :)
Kadr w ładnym swietle :)
Ładny kadr w swietle poranka z opisem :)
Ten krajobraz podobny do naszych. +++:)
No tak zazwyczaj jest w takich dzielniach. W Warszawie takie klimaty na Ząbkowskiej i na Szmulkach, chociaż coraz mniej z każdym rokiem...
@rezon: to Lubartowska, słynna z możliwości otrzymania oklepu od tubylców ;) Ale czego się nie robi by podziwiać uroki podwórek ;)
Fajne takie od zaplecza. Widzę że w LU podwórka zachowały jeszcze dawny klimat. Trza się wybrać na mały rezonans :)
W poszukiwaniu straconego czasu... Bardzo działa na wyobraźnię ten kadr
Fajne z tym ostrym snopem światła
Świetny kadr :)
Jak anioł stróż...
Świetny kadr, swiatło & cień :)
PE proszę :)
৻( •̀ ᗜ •́ ৻)
Świetnie z kontry :)
Piekny kadr z lustrem :)
Ładnie swiatłem malowany obraz :)
Fajne
Super
Super
poświęcając samolot, szeroka panorama mogłaby być ciekawsza
Fun fanek:)
Dobre
BDB
Ciekawe
klawo
sympatico
ładnie tu
słit