Ostatnie komentarze


Wyglądanie wiosny

bardzo ładna

3 mies.
.

dobre

3 mies.
Ananuri

+++

3 mies.
Mont-Saint-Michel

świetne miejsce, dobra fota

3 mies.
Spalone gumy

bdb

3 mies.
Zachód Słońca

dobra robota

3 mies.
Niby pustynia a miejsca brak

a jak cena za parking? jak w Kaziku albo Biesach? ;)

3 mies.
Licówka

bardzo fajne

3 mies.
W niebieskim odcieniu

też dobre

3 mies.
Stefan

świetny portret

3 mies.
Przed zachodem słońca

dobre

3 mies.
Kozioł górski

widzi cię ;)

3 mies.
Natalia

bardzo dobry portret, dobrze skadrowany

3 mies.
W kałuży

pięknie oświetlone

3 mies.
Mgliste Bratkowice

dobry klimat poranka

3 mies.
...

bardzo+

3 mies.
|||.||||...

super

3 mies.
.

świtna miejscówka i dobry fot

3 mies.
...

dobre

3 mies.
Mont-Saint-Michel

Piękne miejsce!

3 mies.
NOC NA ZIEMI

bardzo dobre

3 mies.
3/3

fajna ta seria, chciałoby się więcej

3 mies.
2/3

bardzo dobre, takie niepokojące

3 mies.

dobre, trochę taka odwrotka mojego ostatniego. U mnie cienie, u Ciebie światło :)

3 mies.
Z piórkiem

Dobry portret :)

3 mies.
Strangers in Parallel

Kadr w ladnym swietle :)

3 mies.

domyślam się, w Lublinie przy ul. Zamojskiej jest podobna miejscówka. Sfociłem ją swego czasu, a jak się pochwaliłem kumplowi stamtąd to się za głowę złapał, że...

3 mies.
Człowiek w geometrii

Świetny kadr :)

3 mies.
**

Tajemniczo :)

3 mies.
Bliskie spotkanie

W łądnym kadrze :)

3 mies.
Tarnica

To co poniżej napisałem, może być również do Marka ;)

Patrz pod nogi

Wiosna w łądnym kadrze :)

3 mies.
**

No faaajne

3 mies.
Trznadel

ładnie uchwycony

3 mies.
Tarnica

Aktywny_Przemytnik. Przecież nie jedno wtedy zrobiłem, ale wybrałem to, inne od innych. Tarnica to najwyższy szczyt w Bieszczadach, jest jej w sieci bez liku.

Krajobraz polodowcowy z chmurką

+++

3 mies.
Na sośnie

W bardzo łądnym kadrze :)

3 mies.
Krajobraz polodowcowy

to także

3 mies.
Krajobraz polodowcowy

ładne

3 mies.
Czyszczenie piórek

++++

3 mies.
Bociek

I to bardzo :)

3 mies.
Tobiasz Jakub przeszarżował

+++

3 mies.
Nie siadam byle gdzie

Z wdziękime pozuje :)

3 mies.
Kto mnie obudził?

fajne :)

3 mies.
Tarnica

Wrócę tu jeszcze. Muszę przemyśleć ten kadr. ;)

3 mies.
dino

czy te oczy mogą kłamać? ;)

3 mies.
_MG_0774-2

bdb

3 mies.
Marzec nad rzeczką

dobry krajobraz

3 mies.
Atlas

Charakterny jak mój, tylko umaszczeniem sie różni :)

3 mies.
**

Jak niżej

3 mies.