Ostatnie komentarze


Wyglądanie wiosny

cudeńko

3 mies.
Mgliste Bratkowice

@dzemski Zaskoczę Cię! To był wieczór!

Tarnica

Wiesz, nigdy tam nie byłem, ale dzięki Tobie będę już coś wiedział. Dzięki

Człowiek w geometrii

ciekawie w kadrze

3 mies.
Nad wodą

nastrojowo

3 mies.
Powrót z morza

super

3 mies.
łowca szczegółów

Dobre zdjęcie. Przypomniała mi się scena z filmu Ściśle Tajne;)

3 mies.
nad rozlewiskiem

za Piotr-M

3 mies.
Las

fajna droga pod rowerek

3 mies.
nad rozlewiskiem

ładne foto

3 mies.
**

bardzo fajowe 👏👍

3 mies.
Las

a mnie się podoba jak jest !!!

3 mies.
Bociek

Moje też :))

3 mies.
nad rozlewiskiem

ślicznie i bardzo nastrojowo !!!

3 mies.
Powrót z morza

bdb +++

3 mies.
J & K

ale fajnie zakręcone - świetne to szkło !!!

3 mies.
Nad wodą

ładnie mgliście +++

3 mies.
Las

I ścieżka szeroka w lesie bez kolein. Jak nic prowadzi na plażę :)

Barber Chronicles

Ciekawie skadrowane, światła, odblaski tworzą przestrzeń i atmosferę.

3 mies.
...

świetna fotografia !!!

3 mies.
Chwile złotem tkane

Ładnie utkane. :)

3 mies.
Na sośnie

cudna modelka i cudny jej portret !!!

3 mies.
LU

Piotr-M: Zielona ogólnie jest z dużym potencjałem :)

3 mies.
Wir

mega !!!

3 mies.
dino

Super

3 mies.
.

+++

3 mies.
Las

Może i morze. ;) Mnie też przyszły na myśl sosnowe lasy na nadmorskich wydmach.

3 mies.
**

fajne zdjęcie

3 mies.
...

+++!

3 mies.
Łódź

dobre

3 mies.
mleko 6

piękne

3 mies.
...

rezon fajnie napisał - zgadzam się 👏👍

3 mies.
J & K

fajne

3 mies.
łowca szczegółów

dobre

3 mies.
LU

świetny street, miejsce z dużym potencjałem Zielona 12 - zapamiętam i odwiedzę z czasem !!!

3 mies.
Nad wodą

i znów dobra jakość :)

3 mies.
...

Dziękuję.

3 mies.
Na sośnie

ładny kadr i kolor

3 mies.
Wir

extra

3 mies.
Kraków - trochę inaczej

I mnie !!!

3 mies.
Człowiek w geometrii

świetne

3 mies.
Kozioł górski

Ale nie wie co ja jestem. :D

3 mies.
Nie siadam byle gdzie

piękny

3 mies.
Kosmiczna Ornitologia

uwielbiam kadr i opis !!!

3 mies.
...

w oczach się kręci ;)

3 mies.
Ślizg

dobre

3 mies.
...

porządny street !!!

3 mies.
Kosmiczna Ornitologia

piękne

3 mies.
Las

Ładne, ale brakuje mi jednak trochę kontrastu, bo słońce, wydaje się, było dość wysoko jeszcze. Może się mylę, ale pachnie mi tu morzem (?) ;)

KOCHANIE, FAFIK NIE CHCE WRACAĆ . . .

fajne

3 mies.