Ostatnie komentarze


Wieże

dobry architekturowy minimal

3 mies.
Złoty Refleks

pięknie z tym odbiciem

3 mies.
wirtuoz

jak zawsze pomysłowe

3 mies.

bardzo dziękuję :)

3 mies.
Przebudzenie

dobre zdjęcie

3 mies.

dziękuję Wam :)

3 mies.
Oko w oko

super kurak :)

3 mies.

dziękuję :) @dzemski - co do ludzi w tym miejscu..., ciężko odgadnąć ich zamiary ;)

3 mies.
nad rozlewiskiem

Nastrój jak się patrzy :)

Świtanie

świetne

3 mies.
400 w porcie po pracy

dobry, spokojny kadr

3 mies.
I z  pustego Salomon...

też dobre w całości reportażu

3 mies.
wyczekiwanie

nic dodać nic ująć ;)

3 mies.

bardzo dziękuję :)

3 mies.
"AWAKENING"

świetne

3 mies.
łowca szczegółów

Tomek, wdzięczny model :)

3 mies.

dzięki..., @dzemski - jeśli popełniłem jakiś plagiat to nieświadomie... ;)

3 mies.
Drzewka

+++

3 mies.
DŁUGA HISTORIA

mnie się też nie mieści w szafkach ;)

3 mies.
**

bdb!

3 mies.

świetne miejsce, chcę tu jakiegoś ludzia

3 mies.
Zachód Słońca

klasyka

3 mies.
Cerkiew w Chyrowej

ładnie

3 mies.
|||.||||...

Świetny nocny klimat.

3 mies.
Strangers in Parallel

dobre cieniowe

3 mies.
...

Świetne!

3 mies.

fajna ta fiszka

3 mies.
Babcia Emka i Irenka

irenka super

3 mies.
Białogrzbiety

pięknie

3 mies.
A kuku :)

pięknie upolowany

3 mies.
...

fajne :)

3 mies.
Sny..

dobre zdjęcie, fajnie kolor działa i te wielkie twarze

3 mies.
Poranek w sercu Afryki

widok super, snapseed chyba trochę jakość rozciapał

3 mies.
1/3

i tyle zostanie...

3 mies.
Faith And Hope

dobre zdjęcie z klimatem

3 mies.
...

Punkt narożny, dobre :)

3 mies.
Wyglądanie wiosny

Piękna :)

3 mies.
...

+++

3 mies.
Luźnym krokiem

dobry kadr

3 mies.
Chwile złotem tkane

Pieknie w złotej godzinie :)

3 mies.
...

pozytywne dzięki kolorystyce i malarskości

3 mies.
Drzwi

Seria z balonikiem może być wystrzałowa :)

3 mies.
...

Świetna perspektywa rytmiczna :)

3 mies.
Krocząc na weekend ...

trafiony :)

3 mies.
Podniebne gody

moment i kadr fajne, ale nie czaję obróbki

3 mies.
KOCHANIE, FAFIK NIE CHCE WRACAĆ . . .

Lubię ciemną tonację :)

3 mies.
LU

Klimatyczny zaułek.

3 mies.
...

Ach, lato, lato.

3 mies.
Luxor

niezła miejscówa, trochę bym się bał tam chodzić

3 mies.
CHWILE ULOTNE

fajnie Pani usiadła przy znaku na chodniku. Dobre zdjęcie

3 mies.