Ostatnie komentarze


W świecie, gdzie słońce nie mogło wzejść

Nie mogło być inaczej :) Wielkie gratulacje!

3 mies.
Alpy

Cudo!

3 mies.
Jesienne kolorki

Piękna forma i urokliwa bursztynowa kolorystyka.

3 mies.
voladores

Czasem trzeba sobie polatać... :) Podobne skoki są u niektórych ludów afrykańskich rytuałem wejścia w dorosłość.

3 mies.
BT

Bardzo dobre.

3 mies.
Jaki będzie nasz ślad?

Obawiam się, że zostanie po nas głównie ślad węglowy i kupa śmieci :( Nostalgicznie w bw.

3 mies.
Ogrzej mnie

Urokliwe.

3 mies.
Tarnica

Wg mnie, te chmury są całkiem spektakularne, mają niezłe kolory i widać granicę frontu. No ale wiesz Marek, natura nie używa mikrokontrastu z Photoshopa oraz ...

LU

Moment i kadr na tak.

3 mies.
Edredon

A już myślałam, że zawitały do nas. Bywają ponoć w czasie przelotów.

3 mies.
Przepychanki

Lubię takie obrazki, czuć zapach łąki.

3 mies.
Całuśny

Urzekający widok

Edredon

W Norwegii :)

3 mies.
cienie wiosny

Piękna chwila, świetny , klimatyczny kadr. U mnie tez żurawie trzymają się z gąskami, niestety ładnych warunków wciąż brak.

3 mies.
Przepychanki

Piękny

3 mies.
Drzwi

#Ramche starałem się nie nadmuchać przesadnie;)

3 mies.
Przepychanki

Fantastyczny obraz

Miłość

Jak obiecywałam tak się stało :) Nie stało się.Zabrali mi piorunka łobuzy. Wczoraj miałam cztery dziś dwa. Wrócę jutro, bez żalu bo nadal mi się podoba :) U ...

3 mies.
Całuśny

Narcyz - siebie podziwia, siebie całuje ;) Piękne te Twoje lusterkowe bajki.

3 mies.
Edredon

Piękny ptak. W Polsce ustrzelony?

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Widać, ze gra z serca. Wczuwa się na całego.

3 mies.
...

Tak, dobre bardzo

Portret dublowany

Bardzo fajny kadr

Przed domem 16

Bogato nie jest, ale za to ile tu matczynej czułości i pozytywnych emocji.Kolory, kwiatki i łatki podkreślają pogodny nastrój uchwyconej chwili.

3 mies.
Zbiory

Zbiory niewielkie, ale i tak wielka radość na twarzy modelki. Bardzo pozytywne w nastroju zdjęcie.

3 mies.
Lisie sprawy

Piękny rudzielec. Nawet on zdaje się uśmiechać na widok tych radosnych kolorów. Ja też się uśmiecham błyskając ;)

3 mies.
...

Piękny model, śliczna bąbelkowa galaktyka, a najbardziej mnie urzekł bokeh w LG. Wiem, że słowo cenniejsze, ale widząc takie cudeńko nie mogę się powstrzymać pr...

3 mies.
***

Bdb

...

Bdb

Bdb

NOC NA ZIEMI

Bdb

...

Bdb

.

Bdb

|||.||||...

Super

...

Bdb

Sny

Bdb

Mont-Saint-Michel

Bdb

Z piórkiem

Bdb

Drzwi

Bdb

...

Bdb

...

Bdb

NA STRUNACH DUSZY

czyżby nie trafił w nutę?

**

Bdb

...

Bdb

a kuku...

Bdb

Bdb

BT

Bdb

Maja

Ładne

3 mies.
Nastka.

Bardzo mi się to zdjęcie podoba.

3 mies.
South Stack

W ładnym świetle.