Ostatnie komentarze


Niezapomniana...

Wiosennie

3 mies.
Całuśny

Pięknie

3 mies.
BT

Bardzo lubią wszelkie odbicia, a najbardziej tak przemyślane jak to.

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Dobra perspektywa i oświetlenie zagrało

3 mies.
Jaki będzie nasz ślad?

Nostalgiczne i kadr i wiersz

3 mies.
LU

Fajne z tym "dymkiem"

3 mies.
Całuśny

Może się zakochał w tym odbiciu :)

3 mies.
wyperforowani

Już 😁

BT

Fajne bardzo

a kuku...

Plusy

3 mies.

Fajne

a kuku...

Bdb

Miłość

bdb

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Bdb

Jaki będzie nasz ślad?

Dobre ujęcie

mleko 6

najs

3 mies.
... na wypasie

Bdb

LU

Fajne miejsce i opowieść, bdb

Nie siadam byle gdzie

uadnie

3 mies.
LU

dobre

3 mies.
W świecie, gdzie słońce nie mogło wzejść

no i proszę, wcale w tym Sosnowcu nie musi być tak brzydko z powodu braku słońca ;-)

3 mies.
Chwile złotem tkane

fajne

3 mies.
Mont-Saint-Michel

klawo!

3 mies.
Ogrzej mnie

Przyciągające i intrygujące.

3 mies.
Miłość

Klasa!

3 mies.
LU

Dzieje się - dobre!

3 mies.
...

BDB

3 mies.
Człowiek w geometrii

BDB

3 mies.
Nad wodą

BDB

3 mies.
łowca szczegółów

Fajne!

3 mies.
Powrót z morza

+++++

3 mies.
mleko 6

BDB

3 mies.
nad rozlewiskiem

+++++

3 mies.
**

Bravo

3 mies.
...

BDB

3 mies.
Poranek

+++++

3 mies.
...

:-) ... dobre

3 mies.
a kuku...

+++

3 mies.

EXTRA

3 mies.
W świecie, gdzie słońce nie mogło wzejść

OPOWIADA!!! --> Gratulacje

3 mies.
BT

BDB

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

BDB

3 mies.
Przylaszczki

.... ładnie

3 mies.
Ogrzej mnie

... podoba się!

3 mies.
...

Dziękuję wszystkim :)

3 mies.
Pod wieczór

Ciekawe kolory

3 mies.
"Bibuła" 2

Ciekawy wpis

3 mies.
Pręgowiec Berberyjski w naturze

Fajny

3 mies.
Licówka

Fajne

3 mies.
Awakening.....

Super

3 mies.