Choć bez kolorów, niech będzie.;)
A u nas idzie ku wiośnie.
Ach ta Maja... cudny portret
@maro: Fajnie, myślę, że będziesz miał z nim dużo frajdy. Nie jest łatwy, ale przy dobrym świetle i z właściwym doborem tła jest miodzio...
Piękny rudzielec w pięknych kolorkach :)
Za rezon :)
Cała seria zacna....a tu te paseczki...linie ...cienie...extra
pikne jest bardzo 😁👍
Tradycyjnie bomba. Wygląda jakby odbijała się w wodzie.
jaki spokój, ładny kadr 👍
Piękny portret
Świetnie ujęte....są emocje...Bardzo misie :)
Pięknie podkręcone. Powinienem mić też Petzvala na dniach.
Dobre
Urocze bardzo
To jest całą @meczata. Piorunkiem.
tak jak napisano niżej, bardzo się podoba !!!
Fajne bardzo
Podoba się
piękny obraz, perspektywa, kolor +++
Piękności
Ładne bardzo
wyśmienite, z przyjemnością oglądam !!!
Ten chyba jeszcze fajniejszy od poprzednika, z ładnym bokeh po przekątnej
Bdb
bardzo pięknie dopracowany kadr 👏👍
Extra jest
Ale ładnie.
Ładnie się wkomponował :)))
Pięknie złapany. Spojrzenie wytrawnego chytruska :)
++++
bardzo +++
Pięknie jest w tym świetle
Dobry naturalny portret
świetne odbicia, znakomity kadr 👏👏👏👍
Ładnie pokazane podoba się
koniecznie na PE, świetna fotografia, kadr, światło mega +++
Dobry kadr. Podoba się
Fajne
podoba się
znakomicie ujęte +++
Wyśmienity, gadający obraz - gratuluję ZD !!!
Pałac KuKu Kultury
Choć bez kolorów, niech będzie.;)
A u nas idzie ku wiośnie.
Ach ta Maja... cudny portret
@maro: Fajnie, myślę, że będziesz miał z nim dużo frajdy. Nie jest łatwy, ale przy dobrym świetle i z właściwym doborem tła jest miodzio...
Piękny rudzielec w pięknych kolorkach :)
Za rezon :)
Cała seria zacna....a tu te paseczki...linie ...cienie...extra
pikne jest bardzo 😁👍
Tradycyjnie bomba. Wygląda jakby odbijała się w wodzie.
jaki spokój, ładny kadr 👍
Piękny portret
Świetnie ujęte....są emocje...Bardzo misie :)
Pięknie podkręcone. Powinienem mić też Petzvala na dniach.
Dobre
Urocze bardzo
To jest całą @meczata. Piorunkiem.
tak jak napisano niżej, bardzo się podoba !!!
Fajne bardzo
Podoba się
piękny obraz, perspektywa, kolor +++
Piękności
Ładne bardzo
Podoba się
wyśmienite, z przyjemnością oglądam !!!
Ten chyba jeszcze fajniejszy od poprzednika, z ładnym bokeh po przekątnej
Bdb
Dobre
bardzo pięknie dopracowany kadr 👏👍
Extra jest
Ale ładnie.
Ładnie się wkomponował :)))
Dobre
Pięknie złapany. Spojrzenie wytrawnego chytruska :)
++++
bardzo +++
Pięknie jest w tym świetle
Dobre
Dobry naturalny portret
świetne odbicia, znakomity kadr 👏👏👏👍
Ładnie pokazane podoba się
Dobre
koniecznie na PE, świetna fotografia, kadr, światło mega +++
Dobre
Dobre
Dobry kadr. Podoba się
Fajne
podoba się
znakomicie ujęte +++
Wyśmienity, gadający obraz - gratuluję ZD !!!
Pałac KuKu Kultury