Ostatnie komentarze


Jaki będzie nasz ślad?

Choć bez kolorów, niech będzie.;)

3 mies.
Jesienne kolorki

A u nas idzie ku wiośnie.

3 mies.
Maja

Ach ta Maja... cudny portret

3 mies.
J & K

@maro: Fajnie, myślę, że będziesz miał z nim dużo frajdy. Nie jest łatwy, ale przy dobrym świetle i z właściwym doborem tła jest miodzio...

3 mies.
Lisie sprawy

Piękny rudzielec w pięknych kolorkach :)

3 mies.
Zbiory

Za rezon :)

3 mies.
Przed domem 16

Cała seria zacna....a tu te paseczki...linie ...cienie...extra

3 mies.
Całuśny

pikne jest bardzo 😁👍

3 mies.
Wir

Tradycyjnie bomba. Wygląda jakby odbijała się w wodzie.

3 mies.
Marcowa pustka

jaki spokój, ładny kadr 👍

3 mies.
Maja

Piękny portret

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Świetnie ujęte....są emocje...Bardzo misie :)

3 mies.
J & K

Pięknie podkręcone. Powinienem mić też Petzvala na dniach.

3 mies.
MOTO KARAWANA

Dobre

3 mies.
Całuśny

Urocze bardzo

3 mies.
Chwile złotem tkane

To jest całą @meczata. Piorunkiem.

3 mies.
LU

tak jak napisano niżej, bardzo się podoba !!!

3 mies.
LU

Fajne bardzo

3 mies.
... na wypasie

Podoba się

3 mies.
... na wypasie

piękny obraz, perspektywa, kolor +++

3 mies.
Ogrzej mnie

Piękności

3 mies.
Przylaszczki

Ładne bardzo

3 mies.
Jaki będzie nasz ślad?

Podoba się

3 mies.
Ogrzej mnie

wyśmienite, z przyjemnością oglądam !!!

3 mies.
...

Ten chyba jeszcze fajniejszy od poprzednika, z ładnym bokeh po przekątnej

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

Bdb

3 mies.
**

Dobre

3 mies.
Przylaszczki

bardzo pięknie dopracowany kadr 👏👍

3 mies.
BT

Extra jest

3 mies.
Wyglądanie wiosny

Ale ładnie.

3 mies.
Jesienne kolorki

Ładnie się wkomponował :)))

3 mies.
.

Dobre

3 mies.
Lisie sprawy

Pięknie złapany. Spojrzenie wytrawnego chytruska :)

3 mies.
_MG_2142-2

++++

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

bardzo +++

3 mies.
Alpy

Pięknie jest w tym świetle

3 mies.
"Bibuła" 2

Dobre

3 mies.
Zbiory

Dobry naturalny portret

3 mies.
BT

świetne odbicia, znakomity kadr 👏👏👏👍

3 mies.
...

Ładnie pokazane podoba się

3 mies.
Homo cellularis

Dobre

3 mies.
Alpy

koniecznie na PE, świetna fotografia, kadr, światło mega +++

3 mies.

Dobre

3 mies.
spacerkiem po Wawelu...

Dobre

3 mies.
Poranek

Dobry kadr. Podoba się

3 mies.
...

Fajne

...

podoba się

3 mies.
Miłość

znakomicie ujęte +++

3 mies.
W świecie, gdzie słońce nie mogło wzejść

Wyśmienity, gadający obraz - gratuluję ZD !!!

3 mies.
a kuku...

Pałac KuKu Kultury

3 mies.