Ostatnie komentarze


krzesła

podoba się

3 mies.
Wiosna

Ładnie

3 mies.
Podróżniczek

Piorunek trzasnou...

3 mies.
Dywany rolnika

Dodałbym, że nawet bardzo dobra poukładane :-)

3 mies.
voladores

Czas...jego nie zatrzymasz...wspomnienia tak:))

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Pobawiłem się w Zeusa :)

Bociek

Rzeczywiście, buty dzisiaj trochę ubłociłem. :)

3 mies.
Bociek

U nas nic nie padało jeszcze w przeciwieństwie do u Was.

Bociek

Za parę dni wszystko wróci do normy. :)

3 mies.
Bociek

Czyli wiosna jednak przyszła. Na termometrze nie widać, a jednak ;)

...

To też odwrócony obiektyw? Wariackie te bliki ;)

Bociek

Są już chyba na większości gniazd.

3 mies.
Wiosna

Ładnie

3 mies.
krzesła

Kolejne extra

3 mies.
Z cyklu chwasty: mniszek lekarski

Podoba się

3 mies.
...

Dobre

3 mies.
Canadian Museum of  History 1

Bardzo to fajne :)

3 mies.
Nad wodą

Lubię

3 mies.
Bociek

Widziałem wczoraj jak leciał se w okolicach Dynowa.

W BERGAMO PO PÓŁNOCY

Extra klimacik

3 mies.
-

Kolejne dobre

3 mies.
Przepychanki

Przepięknie namalowane...Cudeńko :)

3 mies.
Rogacz polny

... dodatnie nawet.

Smak wczesnego lata

Piękne foto z języczkiem :)))

3 mies.
cienie wiosny

Piękna scenka

3 mies.
Nastka.

Bardzo...

3 mies.
voladores

Dobre

3 mies.
Rogacz polny

Plusy

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Piorunem

3 mies.
Tarnica

Taaa...

Rethymnon

słuszna uwaga,nie było 1800 ;-)

3 mies.
Tarnica

Coś tak mówią, ale zbierzemy się w kupę i nie pozwolimy sobie wolności odebrać. :)

3 mies.
Tarnica

E tam autobusy... Własne auto to postawa, tylko żeby nam nie odebrali, bo za dożo wolności jednak daje, a mówią, że to na dłuższą metę, niedobre jest ;)

Rethymnon

Ja jednak myślę, że ten negatyw miał co najwyżej 1600 ISO. ;)

3 mies.
Tarnica

Po moim mieście jeżdżą już duże elektryki na prąd (autobusy). Problem w tym, że do pracy to mnie one na czas nie zawiozą, bo rozkłady jazdy od czapy porobione.

3 mies.
Koziołek

Mimo to łobuzerski charakter mają. :)

3 mies.
Zięba Jer

+++

3 mies.
Koziołek

Ładnie mu z oczu patrzy :)

3 mies.
szczygieł

Piękny :)

3 mies.
Nad wodą

+++

3 mies.
krzesła

..jakby ucieczka z bauhauzu.. przykuło moją uwagę na długo.. kto jest autorem? 👍🏻

Tarnica

Taki mały elektryk na zakupy i dojazd do pracy kilka kilometrów dziennie, nie byłby zły jako dodatkowe auto. No i ładowanie pod nosem przydałoby się wtedy.

Gawron

Ładny.

3 mies.
cienie wiosny

+++

3 mies.
Przepychanki

U mnie w ogóle ich nie widuję. Znakomity kadr i lekko chłodna tonacja.

3 mies.
...

Ten też:)

3 mies.
Tarnica

Na szczęście stuprocentowa elektromobliność powoli opuszcza umysły eurokratów, więc jest nadzieja, że posłuchamy sobie jeszcze warkotu spalinowych motorów pod m...

3 mies.
Dywany rolnika

Dobrze poukładane. Tak.

3 mies.
W świecie, gdzie słońce nie mogło wzejść

Bardzo dziękuję za Wasze komentarze, oceny i oczywiście za ZD. Miłe zaskoczenie. :) @meczata, nie miałam okazji sprawdzić, odnośnie błysków, ale to byłby pra...

3 mies.
Wiosna

piękne!

3 mies.