Ostatnie komentarze


Dywany rolnika

Podoba się

3 mies.
Sroka

Śliczna sroczka

3 mies.
Perkozy dwuczube

Fajne

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Piękna

3 mies.
Człowiek w geometrii

Ciekawe

3 mies.
Jesienne kolorki

Dzięki za komentarze

3 mies.
4,45 AM

Ślicznie

3 mies.
HONG KONG

Fajny widok

3 mies.
Wyjście z cienia

Myślę na tak.

TATRY...

Cudny obraz pełen feerii barw :)

3 mies.
Dywany rolnika

Ładnie wyczesane światłem :)

3 mies.
Lisie sprawy

Chytrusek skupiony na maxa by coś złowić :)

3 mies.
Zbiory

Ilu trudu kosztowało by ten kosz był pełny....bardzo pozytywny portret srodowiskowy :)

3 mies.
|||.||||...

Dzięki za wyróżnienie :)

3 mies.
krzesła

Ciekawy kadr.

3 mies.
|.||

@marpie też się cieszę, tym bardziej, że tylu tu znajomych autorów widzę :)

3 mies.
...

@ Witold mam jedno z odwróconym...może jutro wrzucę ;D

3 mies.
||..22 88 22

88....Extra

3 mies.
||..|

Extra jest

3 mies.

Cenię sobie bardzo

3 mies.
|.||

Bardzo....fajnie, że wróciłeś ;)))

3 mies.
Perkozy dwuczube

Mają sie ku sobie :)

3 mies.
|.||

Kadr w ładnym swietle :)

3 mies.
Embraced by the Flame

Czaderskie bardzo....Super

3 mies.
||..|

Ładnie nocką :)

3 mies.
Podróżniczek

Ładniusi

3 mies.
Rogacz polny

...nawet bardzo dodatnie :)))

3 mies.
Wyjście z cienia

Lubię bardzo

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Niesamowity klimat

3 mies.
Przystań rybacka

Podoba się

3 mies.
Koziołek

Piękny jest

3 mies.
Dywany rolnika

Bardzo....PE koniecznie :)

3 mies.
CN Kopernik

Dobre

3 mies.
szczygieł

Bdb

3 mies.
TATRY...

Pięknie jest

3 mies.
...

@ meczata...dziękuję pięknie :) @ Witold....to helios 40 z dwoma pierścieniami + wiatr ;D Dziękuję Wam :)

3 mies.
||..|

Fajny, wieczorny klimat. Fujian daje radę

3 mies.
Wiosna

Urokliwy kadr

3 mies.
Dywany rolnika

Ładnie pościelone

3 mies.

Fajny kadr. Mam bardzo podobny 😁 Lubię Maltę.

3 mies.
Smak wczesnego lata

Tylko dla smakoszy :)

3 mies.
Przepychanki

Tłum niesamowity ...i zarazem piekny :)

3 mies.
Lunatycy

ciekawe :)

3 mies.
|.||

@Bee co zrobić... tak to czasem bywa ;)

3 mies.
|.||

Dla mnie to trochę o tym, jak każdy z nas czasem przecina czyjąś „trasę”, niekoniecznie pasując do rytmu wokół. I albo zdążysz… albo zostajesz w tym świetle o...

3 mies.
.

Te słupki po prawej robią robotę – prowadzą w stronę czegoś, czego i tak do końca nie widać. Trochę jak decyzje w życiu: idziesz, choć nie masz pełnej widoczn...

3 mies.
Ogrzej mnie

ładne

3 mies.
... na wypasie

BDB

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

+++

3 mies.
W BERGAMO PO PÓŁNOCY

+++

3 mies.