Ostatnie komentarze


Przyjaciółki

Uchwycona scena, niemal filmowa, poprzez swoją monochromatyczność uwidacznia głębię obrazu. Bardzo.

3 mies.
Dolomity

super

Kolorowe świtanie

pięknie

Przyjaciółki

super

NOC NA ZIEMI

BDB

W BERGAMO PO PÓŁNOCY

bdb

Lubię wracać...

ładnie pokazany

"Droga, którą idę..."

pięknie z klimatem

Embraced by the Flame

Męska postać jakby wyłania się z mgły i świetlnych drobin, które w zbliżeniu kierują wzrok dokładnie tam, gdzie nieuchwytność przemienia się w intymny realizm, ...

3 mies.
Kraków - trochę inaczej

Ładnie

W szklanej kuli

BDB

Wiosennie

ładne lustro :)

Twierdza Ananuri

pięknie

... na wypasie

koniki zawsze na tak :)

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

zapiera dech <3

3 mies.
Powroty

Wchodzę po długim czasie na plfoto, a tu zdjęcie Małgosi :)

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Świetnie złapany moment, świetna mimika

3 mies.
W BERGAMO PO PÓŁNOCY

Znakomite

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

Świetny kadr, ładna skala szarości, swietne zatrzymanie ruchu

3 mies.
only one....

Piękna tonacja i kolor, jak zawsze u Ciebie pełna profeska...

3 mies.
W stronę Caryńskiej

Urokliwie

3 mies.
Przyjaciółki

Fajoweee

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

PE proszę :)

3 mies.
Ranny Rudzik

Bardzo dobre

3 mies.
Kolorowe świtanie

Świetne

3 mies.
Ranny Rudzik

bdb

3 mies.
Kolorowe świtanie

ładnie

3 mies.
Lublin - ul. Krakowskie Przedmieście

Dobry kadr :)

3 mies.
BT

Świetnie z lustrem :)

3 mies.
Canadian Museum of History 2

Świetnie :)

3 mies.
|.||

super

3 mies.
historia

dobre!

3 mies.
Ranny Rudzik

Jak niżej, ⚡️

3 mies.
Lisie sprawy

Dzięki za kolejne komentarze, dzięki za DNO

3 mies.
Ranny Rudzik

Znakomite

3 mies.
z cyklu: subiektywne spacery powarszawskie

dzięki :)

3 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

dzięki :)

3 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

dziękuję :)

3 mies.
z cyklu: subiektywne spacery powarszawskie

dzięki :)

3 mies.
ochota na "Ochotę"

:):)

3 mies.
Canadian Museum of History 2

Huba

3 mies.
Embraced by the Flame

Nie śmiem oceniać ale podoba się.

3 mies.
Przystań rybacka

+++

3 mies.
HONG KONG

Klasyczny widok.

3 mies.
historia

Bardziej propaganda.

3 mies.
|.||

Plusy

3 mies.
...

Zabawnie

3 mies.
LU

Bardzo dobry kadr

|.||

Bdb

||..|

Fajne bardzo