Ostatnie komentarze


...

Fajne.

only one....

Pięknie.

Kolorowe świtanie

Ładnie.

Przyjaciółki

Ta przyjaciółka z tyłu pewnie też spełnia rolę ochroniarza. Bdb.

Park Narodowy Ujście Warty

ładnie...

3 mies.
W imię Ojca i Syna i ...

przyszło mi do głowy to samo co tuż poniżej..., np. "ło matko, psa pod sklepem zostawiłam...!" ;) bdb

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

Pani jakby trochę zestresowana ale piesek na luziku. Bdb.

WRONA

za marpie... ;)

3 mies.

bdb!

3 mies.
Tomek

Nie wygląda na tuzinkowy charakter. Dobry portret.

„Linia życia”

jak niżej...

3 mies.
Córki i Starzec

bdb

3 mies.
330.Wawa.Fabryka Norblina

+++

3 mies.

za Małgorzatą..., gratuluję...!

3 mies.
Rowerzysta

Dobry street.

Warszawska  syrenka

Fajnie pokazany detal w dobrej tonacji.

FRANEK (IV)

super z tą GO

3 mies.
Podłączony

+++

3 mies.
JOY

bdb

3 mies.
Pomiędzy

+++!

3 mies.
March afternoon.......

pięknie jest...

3 mies.
Gdy zakwitają migdałowce

bdb, koniecznie na PE

3 mies.
..

bardzo ciekawie...

3 mies.
LU

+++!

3 mies.
Gody

świetny ten żab ;)

3 mies.
I raz, i dwa, i trzy...

bdb!

3 mies.
Lublin - na Placu Litewskim

+++

3 mies.

Mario7 wagant tacyt ryszmal Greenhorn Dziękuję.

Through The Eyes To The Soul

meczata Greenhorn Dziękuję.

Through The Eyes To The Soul

+++!

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Niczym ściągnięte świeżo ze sztalugi ⚡️

3 mies.

bdb!

3 mies.
...

bdb

3 mies.
UM

nieźle Ci odbiło...! ;)

3 mies.
Magia poranka

fajne...

3 mies.
Klangor

świetne...!

3 mies.
Zachód Słońca

+++

3 mies.
Kraśnik Sześcioplamek

piękny okaz...

3 mies.
.

+++

3 mies.
dwa światy

ogniście dobre... ;)

3 mies.
sekrety poranka

bdb!

3 mies.
CN Kopernik

dziękuję bardzo :)

3 mies.
krzesła

bardzo Wam dziękuję :) @Witold - tym razem zwiedzałem z aparatem i bez okularów a bez nich nie widzę tak małego druku jakim było to napisane... ;)

3 mies.
kontrasty

Dziękuję.

3 mies.
zdjęcie z cyklu

Dziękuję.

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Dziękuję.

3 mies.
...

Rezon...nie wpadłem na to...dzięki :D :D :D

3 mies.
...

Na czasie fota. Bokeh w kształcie jajek wielkanocnych 😆

3 mies.
...

Myślałem o tym....acz tak jak teraz mam więcej frajdy ;)

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Jest moc! Pozdrawiam!