Ostatnie komentarze


Trzy Gracje

bdb!

Przedwiośnie z makolągwą

extra!

Between The Clouds

mega!

w dolinie...

bardzo ładnie

zagniazdownik

bdb!

Podróżniczek

Dzięki za pozytywne komentarze

Przedwiośnie z makolągwą

@meczata - z powodu tych komunikatów o bateryjkach w najmniej oczekiwanym momencie dociążyłem aparat gripem na 2 aku :-)

3 mies.
Ranny Rudzik

Świetne

3 mies.
...

Rezon trafnie zauważył. Fajne

3 mies.
Zbiory

Dzięki raz jeszcze :-)

3 mies.
Miłość

Miło :)

3 mies.
Przedwiośnie z makolągwą

Ładnie wykorzystana ta chałupa

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

Pastelowo, miękko, niestandardowo

3 mies.
Przedwiośnie z makolągwą

Ładny makolągw ;) na ciekawym tle.

3 mies.
Tatry

Lubię takie zimne kadry.

3 mies.
Przepychanki

Dziękuję Wam pięknie za wszystkie miłe słowa i ocenki. Cieszę się, że łąkowy trójkącik wpadł w oko :) Bardzo dziękuję za DNO !

3 mies.
Dywany rolnika

Kadr, światło i kolory - bardzo ładne.

3 mies.
voladores

Dobre!

3 mies.
-

Dziękuję pięknie za komentarze!

3 mies.
|.||

Dobre jest.

HONG KONG

dziękuję:) czy wiecie,że m2 w tych wieżowcach kosztuje skromne 100tys USD?

3 mies.
Tomek

Dobry portret Quentina Tarantino ;)

||..22 88 22

Swietnie w kadrze poukładane. I te ósemki jak wisienki na torcie.

3 mies.
|.||

Kadr, kolor, światło - wszystko tu gra.

3 mies.
Zbiory

W dobrym pionowym kadrze życie prawdziwe uchwycone. Błysk.

Canadian Museum of History 2

Podoba się światło i forma.

3 mies.
Lisie sprawy

Super spotkanie.

Czarno-biały film

Mi nic nie przeszkadza jak patrzę w te oczy.

3 mies.
only one....

Zapachniało :) Miłe dla oka.

3 mies.
Ranny Rudzik

Bardzo ładne.

3 mies.
Z cyklu chwasty: mniszek lekarski

Piękności:)

3 mies.
Kolorowe świtanie

Piękna chwila i kadr.

3 mies.
...

misie bardzo

3 mies.
Embraced by the Flame

Super:)

3 mies.
Canadian Museum of History 2

Pięknie:)

3 mies.
Sonante

Nastrojowe i piękne.

3 mies.
Rowerzysta

Fajne ujęcie:)

3 mies.
...

Bardzo ładnie:)

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Przepiękna, malarska praca. A modelinka cudna :) Bez błysku się nie obejdzie :)

3 mies.
Barber Chronicles

Bardzo fajnie zaobserwowane:)

3 mies.
Trzy Gracje

Bardzo ładnie się ustawiły piękne modelki.

3 mies.
1

Ładnie:)

3 mies.
"Bibuła" 3

Piękny kaflowy piec w oryginalnej kolorystyce:)

3 mies.
...

Jajeczka obłędne! Cała reszta też całkiem smaczna :)

3 mies.
Jesienne kolorki

Pięknie podświetlone:)

3 mies.
.

Bardzo fajnie:)

3 mies.
Przedwiośnie z makolągwą

Wyjątkowo rozumna modelka. Raz w trójkącie, drugi raz w łuku na kolczastej gałęzi ze szronem - a aparat "naładuj akumulator"! Ile razy można popełniać ten sam b...

3 mies.
...

Super efekt:)

3 mies.
... na wypasie

Bardzo ładne koniki:)

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

@Kamil Mysiak - dobrze, że mi o tym przypomniałeś, bo zapomniałam. Kiedyś będzie piękny dzień :) @damianski - powiem Koledze w tajemnicy, że ja też bym się w t...

3 mies.