Pięknie. Gratuluję wyróżnienia.
Podoba mi się.
Gratuluję ZD.
Ładnie.
Fajne.
Świetnie światło i cień tu zagrały. Przechodzień znakomicie wpisuje się w kadr.
Tak trochę, ale raz można :)
kosmos
ładnie na pierwszym planie.
GosiaKoss dzięki.
MEGA BEZ ZMIAN !!!
zachwycam się bez zmian +++
KLASA !!!
piękna praca, gratuluję ZD 👏👏👏
bardzo przyjemnie erotyczno-zmysłowe, światło jak zwykle mega pod kontrolą - dla mnie SUPER !!!
bardzo COOL STREET !!! miejscówa, kadr, kontrast +++++!
lubię zwariowane !!!
fajowskie bardzo duże 👏👏👏 za kreatywność 👍
tak jak niżej już napisano 👏👏👏
bardzo ładna opowieść 👏👏👍
świetny tytuł, fota mega, serial bardzo lubię, wszystko pasuje, a włoski to najpiękniejszy język na tej planecie - jak dla mnie - przyjemnie popatrzeć dłużej na...
Inny świat.
mega gada - dla mnie SUPER !!!
świetna robota, gratuluję DNO !!!
bardzo +++
za Ewą stanowczo 👏👍
tylko PE, bardzo ładna fotografia, trzeba popatrzeć dłużej +++++
jak zwykle magicznie piękne 👏👏👏
też lubię takie... +++
miłe dla oka
za rezon !!!
kształty i cienie - bardzo dobry kadr, światło i B&W +++++
+++!
świetny street w pięknym świetle, kolor na duży +++++
fajnie złapane 👏👍
znakomity street, B&W, kontrast, GO +++++
wyśmienity street, kadr (perspektywa), B&W, kontrast - dla mnie SUPER !!!
:)))
Bardzo dobre.
Ładnie uczesany dywanik. Światło super.
Świetne!
Bardzo dobre. Ekstra w formie i światłocieniu.
Klasyka.
Uliczna flaga...
Świetne.
Ładnie z tym czarnym demonem za plecami ;)
Robi.
Fajny kadr.
Cudne.
Pięknie. Gratuluję wyróżnienia.
Podoba mi się.
Gratuluję ZD.
Ładnie.
Ładnie.
Fajne.
Świetnie światło i cień tu zagrały. Przechodzień znakomicie wpisuje się w kadr.
Tak trochę, ale raz można :)
kosmos
ładnie na pierwszym planie.
GosiaKoss dzięki.
MEGA BEZ ZMIAN !!!
zachwycam się bez zmian +++
KLASA !!!
piękna praca, gratuluję ZD 👏👏👏
bardzo przyjemnie erotyczno-zmysłowe, światło jak zwykle mega pod kontrolą - dla mnie SUPER !!!
bardzo COOL STREET !!! miejscówa, kadr, kontrast +++++!
lubię zwariowane !!!
fajowskie bardzo duże 👏👏👏 za kreatywność 👍
tak jak niżej już napisano 👏👏👏
bardzo ładna opowieść 👏👏👍
świetny tytuł, fota mega, serial bardzo lubię, wszystko pasuje, a włoski to najpiękniejszy język na tej planecie - jak dla mnie - przyjemnie popatrzeć dłużej na...
Inny świat.
mega gada - dla mnie SUPER !!!
świetna robota, gratuluję DNO !!!
bardzo +++
za Ewą stanowczo 👏👍
tylko PE, bardzo ładna fotografia, trzeba popatrzeć dłużej +++++
jak zwykle magicznie piękne 👏👏👏
też lubię takie... +++
miłe dla oka
za rezon !!!
kształty i cienie - bardzo dobry kadr, światło i B&W +++++
+++!
świetny street w pięknym świetle, kolor na duży +++++
fajnie złapane 👏👍
znakomity street, B&W, kontrast, GO +++++
wyśmienity street, kadr (perspektywa), B&W, kontrast - dla mnie SUPER !!!
:)))
Bardzo dobre.
Ładnie uczesany dywanik. Światło super.
Świetne!
Bardzo dobre. Ekstra w formie i światłocieniu.
Klasyka.
Uliczna flaga...
Świetne.
Ładnie z tym czarnym demonem za plecami ;)
Robi.
Fajny kadr.
Cudne.