Ostatnie komentarze


Gody

świetny ten żab ;)

3 mies.
I raz, i dwa, i trzy...

bdb!

3 mies.
Lublin - na Placu Litewskim

+++

3 mies.

Mario7 wagant tacyt ryszmal Greenhorn Dziękuję.

Through The Eyes To The Soul

meczata Greenhorn Dziękuję.

Through The Eyes To The Soul

+++!

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Niczym ściągnięte świeżo ze sztalugi ⚡️

3 mies.

bdb!

3 mies.
...

bdb

3 mies.
UM

nieźle Ci odbiło...! ;)

3 mies.
Magia poranka

fajne...

3 mies.
Klangor

świetne...!

3 mies.
Zachód Słońca

+++

3 mies.
Kraśnik Sześcioplamek

piękny okaz...

3 mies.
.

+++

3 mies.
dwa światy

ogniście dobre... ;)

3 mies.
sekrety poranka

bdb!

3 mies.
CN Kopernik

dziękuję bardzo :)

3 mies.
krzesła

bardzo Wam dziękuję :) @Witold - tym razem zwiedzałem z aparatem i bez okularów a bez nich nie widzę tak małego druku jakim było to napisane... ;)

3 mies.
kontrasty

Dziękuję.

3 mies.
zdjęcie z cyklu

Dziękuję.

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Dziękuję.

3 mies.
...

Rezon...nie wpadłem na to...dzięki :D :D :D

3 mies.
...

Na czasie fota. Bokeh w kształcie jajek wielkanocnych 😆

3 mies.
...

Myślałem o tym....acz tak jak teraz mam więcej frajdy ;)

3 mies.
Wschód w Małej Fatrze

Jest moc! Pozdrawiam!

...

Warto sobie jednak sprawić pierścień odwrotnego mocowania. Mam taki do Sony i Nikona. No i dobrze też mieć jakieś przejściówki z rożnymi gwintami, aby dopasowa...

Nastka.

Dzemski. Od jakiegoś czasu nie licząc fot moich psów o robię tylko analogowo. Leniwy się zrobiłem :)

3 mies.
Trzy Gracje

Pięknie zapozowały :)

3 mies.
Luxor

Dobre

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

Kolejna piękna praca

3 mies.
Rowerzysta

Za rezon :)

3 mies.
Sonante

Pięknie

3 mies.
Tomek

Bdb

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

Podoba się bardzo

3 mies.
Przyjaciółki

Fajne :)))

3 mies.
Kolorowe świtanie

Piękne foto

3 mies.
Tarnica

Pięknie to wygląda

3 mies.
Kolory bieszczadzkiego przedwiośnia

Piękne barwy

3 mies.
W stronę Caryńskiej

Podoba się

3 mies.
only one....

Ładnie bardzo

3 mies.
NA STRUNACH DUSZY

Świetnie pokazałeś emocję. Super kadr. Błyskawica bez wahania.

Ranny Rudzik

No ładnie na jednej nóżce zapozował

3 mies.
...

:)))

3 mies.
LU

Bardzo fajne

3 mies.
LU

Podoba się

3 mies.
Czarno-biały film

Za rezon :)

3 mies.
historia

Dobre

3 mies.
Canadian Museum of History 2

Bardzo fajne

3 mies.
Lublin - ul. Krakowskie Przedmieście

Bdb

3 mies.