Ostatnie komentarze


Dobre.

3 mies.

Fajne, takie pozornie niedbałe.

3 mies.
Przylaszczki

+++

3 mies.
Spacer wśród cieni

bdb

3 mies.
Aiguilles d'Arves

wypieszczone

3 mies.

dobre

3 mies.
...

bdb

3 mies.
Kosmiczna Ornitologia

piękne

3 mies.
duch lasu

++++

3 mies.
...

+++

3 mies.
Tatry

pięknie

3 mies.
zagniazdownik

fajny pomysł

3 mies.
Przedwiośnie z makolągwą

piękna

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

świetne

3 mies.

+++

3 mies.
Oko w oko z leśną damą

ładnie

3 mies.
dzikie trochę... ;)

+++

3 mies.
Pod Grunwaldem również konie

dobre

3 mies.
Kto dogoni jak jedzie Antoni?

+++

3 mies.
...

znów pięknie :)

3 mies.
Trzy Gracje

+++

3 mies.
zasiane sny wykiełkują

bardzo ładne

3 mies.
Wiosennie

ładne

3 mies.
LA MAFIA UCCIDE SOLO D'ESTATE

elegancka pani

3 mies.
Czarno-biały film

dobry portret

3 mies.
Stępem

Najpiękniej jest powoli

3 mies.
Rowerzysta

Masz tu świetny moment – aż się zastanawiam, jak zmieniłaby się historia, gdyby druga postać weszła w światło

3 mies.
LU

+++++

3 mies.
Warszawska  syrenka

Ukryta w detalu, a jednak mówi więcej o mieście niż niejeden pomnik

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

Gratki:)

3 mies.
Wiosennie

@Bee I ta cisza jest najważniejsza.

3 mies.

Na uboczu, gdzie nikt się nie spieszy, łatwiej usłyszeć własne myśli. Summicron nie szuka efektów – szuka prawdy. A Fomapan dopowiada resztę… miękko, trochę ...

3 mies.

BDB

3 mies.
Nieśmiałe wiosny budzenie

GRATULACJE !

3 mies.

Czas płynie, a niektóre rzeczy po prostu trwają

3 mies.
zagniazdownik

Dobre

3 mies.
Wiosennie

Drzewa ustawione jak kod kreskowy… tylko tu skanuje się ciszę i zieleń

3 mies.
...

BDB

3 mies.
LU

Niby zwykłe przejście pod łukiem, a światło zamienia to w małą scenę teatralną. Super !

3 mies.
chemitrails ;)

... ciekawe

3 mies.
Z cyklu chwasty: rudbekia naga

+++++

3 mies.
Bałtyckie Klimaty

Bałtyk potrafi być piękny… ale nigdy do końca spokojny. I chyba właśnie za to go lubię

3 mies.

+++

3 mies.
Ulica Rycerska

Podoba się, bardzo.👌

3 mies.
Aiguilles d'Arves

BDB

3 mies.
Spacer wśród cieni

Ten cień po lewej wygląda jak drabina — jakby można było wyjść z tego kadru gdzieś wyżej. Super !

3 mies.
Spacer wśród cieni

+++

3 mies.
Spacerowicze

... podoba się - kolor robi robotę.

3 mies.
only one....

Pięknie muśnięty światłem

3 mies.
W morze

+++

3 mies.